ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۶۹ بار خوانده شده
با حضور سردار نقدی؛

نهمین جلسه شواری اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): نهمین جلسه شورای اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج سازندگی، در این جلسه ابتدا سرهنگ فتاحی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گزارشی در قالب پرده نگار از اقدامات انجام گرفته این سازمان در سال ۱۳۹۴ ارائه داد و در ادامه ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام آمادگی استان به لحاظ تامین اعتبار و حمایت مالی از برنامه های بسیج سازندگی را کرد.

فضل الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه  به عنوان نماینده فرمانداران استان از اقدامات موثر بسیج سازندگی استان در خدمات رسانی به مناطق محروم و روستایی تشکر و قدر دانی کرد.

در ادامه ناصری امید، مدیر کل فنی و حرفه ای استان از تدوین برنامه های منسجم در سازمان فنی و حرفه ای برای ارائه آموزش به متقاضیان عرصه های مختلف اقتصاد مقاومتی خبر داد.

سپس سردار نقدی از همدلی و همزبانی و تعامل استانداری و کلیه دستگاههای اجرایی با سپاه و بسیج سازندگی بسیار قدردانی و ابراز خرسندی نمود و اعلام داشت که بسیج آمادگی هرگونه همکاری و تعاملی با توجه به نیاز و درخواست دستگاههای اجرایی و استانداری برای هرگونه پروژه را دارد.

در پایان اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه از ابلاغ سیاستهای ۲۴ گانه مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی به عنوان یک برگ زرین در پروژه هی     اقتصادی کشور بیان کرد و اعلام داشت: استانداری در این زمینه از هرگونه کمک به بسیج دریغ نمی ورزد و همواره بسیج سازندگی را به عنوان بازوی توانای خود مورد حمایت قرار خواهد داد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.