ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده
با حضور معاونین استاندارو مدیران دستگاههای اجرایی؛

برگزاری کار گروه اقتصاد مقاومتی با حضور معاونین استاندار کرمانشاه و مدیران دستگاههای اجرایی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): کار گروه اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در سازمان بسیج سازندگی استان برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج سازندگی،  کار گروه اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در سازمان بسیج سازندگی استان برگزارشد.

تولید کنندگان پشم , مخترع دستگاه نخ ریسی و ۲ نفر از برترین های حوزه فرش و گلیم استان در این جلسه دیدگاههاو نظرات خود را مطرح کردند.

دکتر حاتمی معاون اقتصادی استاندار با استقبال از معرفی دستگاه نخ ریسی قول داد حمایت های مالی برای تبلیغ و ترویج فرهنگ استفاده از این دستگاه در سطح روستاها را به عمل آورند.

سپس موضوع شویندگی پشم در استان مورد بررسی قرار گرفت که خانم سر تیپی مدیر عامل شرکت از نخ تا فرش استان کرمانشاه موضوع خرید نخ های ریسیده شده را مطرح کرد که اعلام آمادگی کردند که همه نخ ریسیده شده را به قیمت روز از ریسندگان نخ خرید کند.

سرهنگ فتاحی مسئول سازمان بسیج سازندگی که دبیر جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی را بر عهده دارد، گفت: بخش عمده از بازار خرید دستگاههای نخ ریسی  از طریق این سازمان تبلیغ شده است و تعداد قابل توجهی از دستگاههای مذکور با حمایت تسهیلاتی سازمان بسیج سازندگی خریداری شده است.

وی یکی از مهمترین مصوبات این کار گروه را بر طرف کردن مخاطرات و دغدغه های تولیدکنندگان بر شمرد و افزود: بازارچه مسقف میلاد در بهترین نقطه شهر کرمانشاه می تواند محل مناسبی برای فروش مستقیم کالا و تولیدکنندگان عرصه های اقتصاد مقاومتی باشد.

موضوع حمایت از فرش ایرانی و مخصوصا هرسین و سنقر یکی دیگر از موضوعات مورد بررسی دستور کار این کار گروه قرار گرفت و مقرر گردید در یک جلسه تخصصی با تعداد محدود این موضوع را موردتحلیل قرار دهند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.