ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۰۲ بار خوانده شده
با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛

مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ، مسئول و مدیریت های بسیج دانشجویی و دانشجویان بسیجی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج دانشجویی، آئین تودیع  و معارفه مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز در حسینه این ناحیه با حضور یوسفی راد مسئول نمایندگی  ولی فقیه  در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) مسئول و مدیریت های بسیج دانشجویی و دانشجویان بسیجی برگزار شد.
 
در ابتدای این مراسم عباس اخلاقی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه  با تقدیر و تشکر از زحمات مصطفی عزیزی ارشد اظهار داشت: بسیج دانشجویی دارای مشخصات خاص خودش است و با دیگر گروه ها و اقشار متفاوت است که اولین تفاوت آن جامعه هدف بسیج دانشجویی است. بسیج دانشجویی با قشر جوان جامعه روبرو است. قشر جوانی که نیرویی مومن و متخصص و با بنیه علمی و جهادی و با روحیه ی آرمانخواهی و مطالبه گری است.
 
اخلاقی  دومین وجه تمایز بسیج دانشجویی با دیگر گروه های بسیجی را وجود همکارانی متخصص و جوان که هم دل و هم زبان هستند دانست  و خاطر نشان کرد:  بسیج دانشجویی یکی از مهمترین اقشار در انقلاب اسلامی است. این اهمیت و جایگاه بسیج دانشجویی است که وظایف این گروه را سنگین تر کرده است.
 
در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی مراد یوسفی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر مصطفی عزیزی ارشد با گرامیداشت یاد و خاطره  حضرت امام خمینی(ره) گفت: که امام همواره و تنها بر خداوند متعال تکیه داشتند و این نکته باعث شد که هرگز از هیچ قدرت استکباری و ظالمی هراسی به دل خود راه ندهند.
 
وی  به وقایع اول انقلاب و درنهایت پیام حضرت امام خمینی (ره) در سال ۶۷ پرداخت و افزود: بخشی از فرمایشات زیبا حضرت امام (ره) در آن پیام، در خصوص معرفی و بیان جایگاه بسیج دانشجو و طلبه بود.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ضمن اشاره به بیانات امام (ره) درمورد ضرورت تشکیل بسیج دانشجو و طلبه گفت: بسیج دانشجو و طلبه در دو قسمت مجزا ازهم به فعالیت خود ادامه دادند و در نهایت به دو تشکل قوی تبدیل شدند. اما یک ایرادی که به این جدایی وارد است این است که ارتباط و هماهنگی های این دو تشکل کمتر شده است که ضروری است هماهنگی ها و برنامه های مشترک خود را بیش تر کنند.
 
وی با ذکر بیانات امام خمینی (ره) درمورد اهمیت وظایف بسیج دانشجویی، اظهار داشت: بسیج دانشجو، بسیج اساتید و بسیج  طلبه پاسداران انقلاب و منافع جمهوری اسلامی هستند . این افراد کسانی هستند که بتوانند از انقلاب اسلامی دفاع کنند و به تعبیری دیگر پشتوانه دیگر اقشار بسیج نیز باشند.
 
حجت الاسلام و المسلمین یوسفی راد  تصریح کرد: نظر امام خامنه ای نسبت به بسیج دانشجویی را مثبت ارزیابی است. چرا که تحقق مطالبات رهبری، جان و روح کار بسیج دانشجویی است و ماموریت بسیج دانشجویی محقق کردن این مطالبات می باشد.
 
گفتنی است، در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حبیب صفاری زاده به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه منصوب شدند واز زحمات  مصطفی عزیزی ارشد قدردانی شد و لوح یادبودی به وی اعطا گردید.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.