ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه عنوان کرد؛

طرح ولایت خودسازی و حرکت به سمت کمال و معنویت است/ شهدای دانشجو نمونه های موفقی بودند

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت:دانشجویان بسیجی با تمرین مشارکت پذیری و کارگروهی، آموزش مدیریت و پذیرش مسئوولیت سمت های بیشتری را کسب می کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانشجویی، جلسه معرفی کمیته های اجرایی طرح ولایت صبح امروز (یکشنبه) ۱۳ تیرماه سالجاری با حضور مدیریت ها این ناحیه در سالن جلسات بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد.

عباس اخلاقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمانشاه با بیان اینکه طرح ولایت زمینه ساز آمادگی برای فعالیت های فرهنگی و دینی دانشجویان در سال تحصیلی جدید است، اظهار داشت: اردوهای بسیج باعث خودسازی و حرکت به سمت کمال و معنویت می شود. و سازمان بسیج دانشجویی با ایجاد بستر طرح ولایت زمینه را برای خود سازی و حرکت معنوی دانش دانشجویان فراهم می کند.

وی افزود: آحاد دانشجویان بسیجی به ویژه در دیدار چهره به چهره آنها با سایر دانشجویان در جذب آنها به سمت بسیج دانشجویی نقش موثری دارد. ضمنا این طرح موجب مستحکم شدن پایه های فکری، اعتقادی و معرفتی دانشجویان می شود. طرح ولایت تحلیل کننده عوامل دخیل در جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و سیاسی و همچنین شیوه مقابله با جنگ نرم را آموزش می‌دهد.
 
اخلاقی با بیان اینکه تحصیل، تهذیب و ورزش سه خواسته رهبر معظم انقلاب از دانشجویان است، ادامه داد: شهدای دانشجو نمونه های موفقی بودند که در این سه عرصه رشد خوبی داشتند.و دانشجویان بسیجی با تمرین مشارکت پذیری و کارگروهی، آموزش مدیریت و پذیرش مسئوولیت سمت های بیشتری را کسب می کنند.

گفتنی است؛ در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین روح الله بدری مدیریت تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گزارشی از فعالیت ها واقدامات انجام شده در زمینه طرح ولایت را ارائه دادند. همچنین در شرح وظایف ستاد اجرایی ؛ کمیته فرهنگی، کمیته پشتیبانی و مالی، کمیته بازرسی و نیروی انسانی و شرح وظایف دبیر ستاد که با مدیریت تعلیم وتربیت است به مسئولین کمیته های مربوطه اعلام شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.