ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

ضرورت تجزیه وتحلیل محتوایی پیام مقام معظم رهبری (حفظه الله) به جوانان غربی، در نشست های بصیرتی دانشجویی

موضوع نشست های بصیرتی دانشجویی :ضرورت تجزیه وتحلیل محتوایی پیام مقام معظم رهبری (حفظه الله) به جوانان غربی
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه:
ضرورت تجزیه وتحلیل محتوایی پیام مقام معظم رهبری (حفظه الله) به جوانان غربی، در نشست های بصیرتی
ایشان در بخشی از پیام، به این نکته اشاره دارند که دلیل نگارش نامه حوادث اخیر فرانسه و وقایع مشابه آن در برخی دیگر از کشورهای غربی است. و تاکید بر این مطلب نشان از تدوام زمانی وگستردگی مکانی توطئه سران غربی علیه اسلام است.
بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ص)،عباس اخلاقی،مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه ،در خصوص پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) به جوانان غربی گفت: آنچه بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد این نکته است که گرچه مخاطب پیام جوانان غربی هستند اما بررسی ابعاد مختلف این پیام وتجزیه وتحلیل محتوایی آن توسط دانشجویان بسیجی و سربازان ولایت ، در نشست های بصیرتی ، روشنگر پیچیدگی استراتژی دولتمردان غربی در مقابله با اسلام وتبیین کننده وظیفه ما در دفاع از اصول ومبانی اسلام وجلوگیری از مخدوش نشان دادن چهره این آیین الهی و پیامبر بزرگ آن است.

وی اظهار داشت :ایشان در بخشی از پیام، به این نکته اشاره دارند که دلیل نگارش نامه حوادث اخیر فرانسه ووقایع مشابه آن در برخی دیگر از کشورهای غربی است. و تاکید بر این مطلب نشان از تدوام زمانی وگستردگی مکانی توطئه سران غربی علیه اسلام است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: همچنین مقام معظم رهبری با ذکر این نکته در این نامه که سیاستمداران و مسئولان غربی آگاهانه راه سیاست را ازمسیر صداقت ودرستی جدا کرده اند، نشان از این مطلب دارد که توطئه تخریب وجهه اسلام ومسلمانان یک سیاست غیر صادقانه وناصواب است که به شیوه های عامدانه توسط سران غرب در حال پی گیری جدی است.

وی افزود: نکات مذکور تاکید بر این واقعیت است که حادثه نشریه شارلی ابدو یک طراحی جدید و مستقل نیست و هیچ عقل سلیمی نمی تواند بپذیرد که این حوادث مستمر طرح ریزی شده تنها مختص این نشریه است، بلکه این مجموعه اقدامات فرانسه وسایر حامیان غربی آن ، جدید ترین نماد از راهبرد چند دهه اخیر سران غرب علیه اسلام است.

وی ادامه داد :همچنان که همه ما شاهد هستیم که در حوادث متعدد تروریستی وتیر اندازی مسلحانه که در کشورهای غربی بوقوع می پیوندد. آن حوادثی که به نوعی فردی با ظاهر و عنوان مسلمان در آن حضور دارد در پوشش حجم گسترده رسانه ای غرب قرار می گیرد. در حالی که کشتار های وسیعی توسط دست نشاندگان غرب در منطقه خاور میانه صورت می پذیرد و انعکاس ضعیفی در همان رسانه ها دارد اما مثلا در حادثه کوچک گروگانگیری استرالیا به سرعت پروژه اسلام هراسی وایران هراسی با پوشش گسترده رسانه ای در صدر ا خبار رسانه ای غرب که در چنگال صهیونیسم بین الملل است، قرار می گیرد.

اخلاقی افزود: به نظر می رسد یکی از مهمترین بستر های که غرب با استفاده از آن توانسته است در پیشبرد اهداف خود موفقیت نسبی کسب کند وجود تفرقه بین مسلمانان است و از این جهت است که امام خمینی(ره) وجانشین صالح او امام خامنه ای(حفظه الله) همواره تاکیدی محوری بر وحدت مسلمانان دارند.

وی در پایان اظهارداشت : بعنوان مثال اگر مسلمانان و دولتمردان اسلامی در خصوص حمایت از پیامبر مشترکشان در مقابل فرانسه تصمیمی واحد اتخاذ کرده و محدودیت هایی در روابط سیاسی و اقتصادی با فرانسه اعمال نمایند. بدون تردید درتصمیات مسئولان فرانسه وسایر کشورهای غربی در اهانت به ساحت رسول اکرم(ص) موثر خواهد بود ودر نهایت عقب نشینی آنان را از اینگونه اقدامات درپی خواهد داشت.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.