ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده
با صدور بیانیه ای

بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه اهانت به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه با صدور بیانبه ای اهانت به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه با صدور بیانبه ای اهانت به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم  

 وَ مَثَلُ کَلِمَةٍ خَبيثَةٍ کَشَجَرَةٍ خَبيثَةٍ اجْتُثَّتْ مِنْ فَوْقِ الْأَرْضِ ما لَها مِنْ قَرارٍ

و مثال کلمه پلید (کفر و شرک) مانند درخت پلیدی است که از روی زمین برکنده شده (از ریشه درآمده) و هیچ ثبات و قراری ندارد. (آیه ۲۶ سوره ابراهیم) 

بار دیگر اقدام بی‌شرمانه نشریه فرانسوی قلوب مسلمین عالم را آزرده و فریاد خشم و انزجار از استکبار جهانی را در سراسر جهان طنین انداز کرده است. توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس رسول اعظم (ص) و حمایت دولت‌های غربی و صهیونیستی از این موضوع به بهانه آزادی بیان، چهره منحوس مستکبران را برای آزادگان عالم نمایان‌تر ساخته است. حمایت دولت فرانسه از این نشریه و درمقابل اقداماتی هم‌چون جلوگیری از نشر کتب با موضوع هولوکاست و یا وضع قوانین بر ضد حجاب زنان، نمونه کوچک از تناقضات آشکار مدعیان آزادی و اثبات فریب کاری آنان است.

تمامی اعمال نابخردانه دشمنان از تشکیل گروهک‌های تروریستی با الفاظ اسلامی تا حادثه اخیر در فرانسه، نقشه‌های شوم صهیونسیت جهانی را نشان می‌دهد که با مدیریت دولت‌های غربی درصدد نشان دادن چهره‌ای افراطی از مسلمانان و جلوگیری از شنیدن صدای اسلام ناب محمدی(ص)، تنها آیین رهایی بخش انسان‌ها از چنگال ظلم و جور و نفاق می‌باشد؛ غافل از اینکه به بیان رهبر فرزانه انقلاب این حرکات مذبوحانه، نشانه عظمت و اهمیت خیزش بیداری اسلامی و بشارت دهنده رشد روز افزون آن است.

دشمنان اسلام باید بدانند که خاک‌پاشی بر آفتاب از روشنایی و پرتوی آن نمی‌کاهد و اتحاد بیش از پیش پیروان آن را در پی خواهد داشت. ما دانشجویان بسیجی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن تشکر از مردم عزیز کشورمان به خاطر حضور گسترده در تجمعات روزهای گذشته بیان می‌داریم، گرچه با دهان نجس سگ دریای بی‌کران عشق و محبت پیامبر عزیزمان آلوده نمی‌شود، اما آماده هستیم تا با فرمان رهبر انقلاب دهان سگان را خرد کرده و جهان و جهانیان را از شر غده سرطانی اسرائیل رها سازیم.

ما همه جهاد مغنیه‌هایی هستیم که با شنیدن خبر شهادت برادرانمان در خطوط دفاعی مقاومت، نفس و خون تازه‌ای در رگ‌هایمان جوشش می‌کند. اهانت به پیامبرمان و یا ترور و ریختن خون عزیزانمان، لحظه ای چراغ مبارزه و آرزوی نابودی اسرائیل را در دل‌هایمان کم فروغ نخواهد کرد. حوادث تاریخ همواره محک خوبی برای تشخیص حق از باطل بوده است. دلدادگان واقعی به حقیقت هرگز در برابر ستمگران سکوت نخواهند کرد، حتی اگر به قیمت از دست دادن جان و مال و عزیزانشان باشد. تاریخ ثابت کرده که حق همواره پیروز است و ساکتان هم‌چون بازماندگان غافله عاشورا ننگ همیشگی را به همراه خواهند داشت.

در پایان از موضوع‌گیری به هنگام رئیس جمهور افغانستان در محکومیت اقدام هتاکانه نشریه فرانسوی به عنوان اولین رئیس جمهور ملل مسلمان قدردانی می‌کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.