ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

درمحکومیت اهانت نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اعظم (ص)

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه درمحکومیت اهانت نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اعظم (ص)
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص)، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه  در واکنش به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)  توسط نشریه شارلی ابدو بیانیه ای صادر نمود.

متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 

 

 

سناریوی اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی در آغاز هزاره سوم فراتر از سرزمین و امت اسلامی وارد فاز تهاجم علیه ارزش‌ها و باورهای اسلامی شده است و با توطئه مشترک سردمداران کاخ الیزه و لابی صهیونیستی  حاکم بر غرب، سیاست‌های سازمان یافته و طراحی پروژه‌های نوین عملیاتی شده است.                                                                                

توهین به ادیان الهی و تحقیر آموزه‌های دینی و فرهنگی ملل، حرکت مرموزانه دشمنان بشریت است که نه تنها با هیچ قاعده و قانونی سازگار نیست بلکه نقض آشکار و فاحش کرامت انسان‌ها و حقوق حیاتی و اساسی افراد مومن و باورمند جهان به ادیان توحیدی، تهدید پایه‌های صلح و امنیت بین‏‌المللی و حمله به مبانی عدالت و ارزش‌های ثابت و پایدار فطری و طبیعی است.

مسلماً انتشار مجدد کاریکاتورهای توهین آمیز به ساحت پیامبر گرامی اسلام (ص) آن هم در تیراژ سه میلیون نسخه احساسات تنفرآمیز را بین مسمانان افزایش خواهد داد. این در حالیست که پس از اقدام تروریستی اخیر بر ضد کاریکاتوریست های این روزنامه بسیاری از کشورهای مسلمان در کنار سایر کشورهای دنیا این اقدام را محکوم کردند اما متاسفانه عوامل این روزنامه با کینه ای آشکار نسبت به ادیان توحیدی و به خصوص دین مبین اسلام بار دیگر آتش خشم را در دل مسلمانان سراسر جهان زنده کردند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  با محکومیت شدید اين اقدام ، فرانسه و رژیم صهیونیستی را متهمان اصلی جنایت فرهنگی و اعتقادی اخیر معرفی و تاکید کرده است:  موضع‌گیری جدی و اعلام برائت و انزجار از این اقدام موهن و مجازات و طراحان عاملین آن، حداقل انتظاری است که جهان اسلام و جامعه بین‌الملل از سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی مدعی حقوق ملل و ادیان و نیز سیاستمداران غرب دارد؛ انتظاری که در صورت بی‌اعتنایی سرانجام آنان را به قعر جهنم ناشی از خشم مقدس امت اسلام خواهد فرستاد.                                                                              

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.