ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): بیانیه بسیج دانشجویی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) صادر شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بیانیه ای صادر نمود متن بیانیه به به شرح زیر است :

پیروان ادیان الهی  و آحاد انسانهای آزاده جهان، ما دانشجویان مسلمان انقلابی ایران از وجدانهای بیدار شما دعوت می نماییم که همراه هم ، مروری کوتاه بر رخدادهای سیاسی جهان در چند سال اخیر بیفکنیم و قضاوت را به  شما و تاریخ بسپاریم که کنار هم قرار دادن قطعات این وقایع وتحلیل آنها گواه بر حقانیت کدام گفتمان ، نظریه و راه است، راه اسلام ناب استکبار ستیز یا نظریه امپریالیسم  وصهیونیسم جهانی.

استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل ، که تنها مانع جدی خود در مسیر استیلای کامل بر جهان را جریان بیداری اسلامی می داند.

همانگونه که همگی شاهد بوده وهستیم با طرح واجرای توطئه های گوناگون به تقابل و تهاجم همه جانبه با اندیشه و گفتمان اسلام استکبار ستیز روی آورده است .

اگر در آغاز بروز و نمود جریان تکفیری داعش که علیه محور مقاومت تشکیل گردید، تبلیغات امپریالیست رسانه ای مانعی بود

که چهره واقعی این گروه تکفیری و حامیاننش پنهان بماند و بعنوان نماینده مسلمانان در مبارزه علیه دیکتاتوری وحامی دموکراسی معرفی گردد، اکنون با اندک مداقه وابستگی این جبهه تکفیری به شبکه سلطه استکبار جهانی آشکار شده است ووجه اشتراک حیاتی و فلسفه وجودی  داعش با امپریالیست جهانی دشمنی تام وتمام است علیه اسلام ناب و محور مقاومت وپدیده ای است نوظهور به نام اسلام  اما علیه آن.

شبکه سلطه  با محوریت گفتمان سرمایه داری غرب که نفوذ و گسترش اسلام در عمق جامعه غرب ،نشان از اضمحلال وافول مبانی نظری  آن دارد  علاوه بر این اقدامات میدانی ، نیازمند طرحریزی راهبردی تئوریک  است که مانعی باشد در مقابل نور هدایت بخش الهی اسلام که بیش از پیش پرده ای ظلم وجهالت وتاریکی را در سراسر جهان از میان برمی دارد.

این راهبرد نظری ایجاد دیواری از هراس و نفرت و بیگانگی نسبت به اسلام است که در پروژه اسلام هراسی در جوامع غربی و سایر ملتهای غیر اسلامی  پیگیری می شود. هدف نهایی تقویت این دیوار اسلام هراسی جلوگیری از گرایش جهانیان به تفکر رهایی بخش  اسلام است.

حوادث اخیر نشریه شارلی ابدو پاریس و صحنه های پیش و پس آن ، دو وجهه اصلی چگونگی بنا نهادن وتقویت راهبرد موهوم اسلام هراسی  را همزمان درمعرض نمایش قرارداده است که از یک سو مسلمانان را با پدیده خود ساخته داعش ، آدمکش و تروریست معرفی کنند و از سویی دیگر در تکمیل این طرح ریزی شیطانی به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) منادی رحمت وعدالت  بپردازند وبا حمایت از این گستاخی در قالب دفاع از آزادی بیان ، به زعم خود نقشه راه  اسلام هراسی را اجرایی کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.