ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۸ بار خوانده شده
نیمه مهرماه سال جاری

فرهنگی

مسابقات رباتیک دانشگاه های سراسر کشور نیمه مهرماه سال جاری در دانشگاه شریف برگزار می شود
نسخه مناسب چاپ

محمود خاکی دانشجوی دانشگاه آزاد استان مسئول تیم رباتیک استان عازم به این مسابقات در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به بالا بودن سطح این مسابقات گفت : قرار است در قالب یک تیم ۵ نفره با حمایت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با حضور دو رباط در این مسابقات  شرکت کنیم.

وی درخصوص رباتها گفت : با توجه به اینکه رباتهای شرکت کننده ۲ رباط نمایشی و مسیریاب ویژه می باشند و ازطرفی برای تیم بار مالی زیادی دارد لذا موفقیت و پیشرفت تیم بستگی به حمایت مسئولین مربوطه دارد.

وی در ادامه افزود : تا به حال در ۲ جشنواره بسیج نخبگان مازندران و علوم تحقیقات شرکت کرده ایم که در مازندران توانستیم رتبه اول را از آن خود کنیم همچنین در ۲۵ مهر ماه در مسابقات خانه کارگر با حضور ۲ رباط مذکور شرکت خواهیم کرد که یقینا جزء تیم برتر خواهیم شد.

خاکی با اظهار امیدواری از اینکه در مسابقات شریف جزء ۵ تیم برتر خواهیم شد خطاب به مسئولین مربوطه گفت : اگر مسئولین و ارگانهای زیربط در استان با تاکید بر مسائل و ایده های علمی از دانشجویان مستعد حمایت کنند یقینا از نتیجه های مطلوبی برخوردار خواهند بود .

وی در پایان گفت : ما می توانیم در صورت حمایت در خواست ارگان ساختار پژوهشی را که منجر به تولید علم در عرصه های مختلف شود را انجام دهیم و در این راستا از توان و قوه تمام دانشجویان مستعد استفاده خواهیم کرد .

لازم به ذکر است محمود خاکی دانشجو ترم ۶ دانشگاه آزاد می باشد که به طور داوطلبانه و بدون حمایت هیچ ارگانی توانسته  تیم  رباتیک را تشکیل دهد که اخیرا قرار است با حمایت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در مسابقات رباتیک دانشگاه شریف شرکت نماید. 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.