ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده

جشنواره دانشجویی افسران جنگ نرم میثاق در کرمانشاه برگزار شد

پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)‌: مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: امروز رویکرد مسلحانه و جنگ فیزیکی نمی تواند پاسخگوی نیازهای غرب و در راس آنها استکبار جهانی باشد، لذا آنها بدنبال آنند با جنگ نرم مشکلاتی را برای ما به وجود آورند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)‌ مراد عزیزی در مراسم اختتامیه جشنواره دانشجویی افسران جنگ نرم میثاق، که در روز شنبه( ۱۲ اسفند) در محل تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اهمیت فضای مجازی ابراز داشت: امروز جایگاه و اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست و حتی موسسین فضای مجازی نیز هرگز فکرش را نمی کردند که فضای مجازی تا این حد قابل کارایی داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با تاکید بر گستردگی و تنوع فضای مجازی، اذعان داشت: فضای مجازی فضایی است که می تواند به راحتی به فضای حقیقی راه یابد و این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است.

عزیزی افزود: فضای مجازی فضایی است که می تواند اندیشه ها، افکار و باورها را بدون کمترین خسارت و اقدام فیزیکی تغییر دهد.

وی از جنگ تحمیلی به عنوان یکی از فتنه های اساسی دشمنان برای به چالش کشیدن انقلاب ما یاد و تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام و انقلاب به این نتیجه رسیده اند که با جنگ فیزیکی نمی توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند و در این راستا تلاش خواهند کرد از راه های دیگر انقلاب و اسلام را در کشور ما به چالش بکشانند.

به گفته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه، جنگ تحمیلی در پی عدم شناخت صحیح دشمنان از مردم و مسئولین کشور ما انجام گرفت و امروز دشمنان به این نتیجه رسیده اند که تنها با جنگ نرم می توانند به اهداف پیش روی خود دست یابند.

وی افزود: امروز رویکرد مسلحانه و جنگ فیزیکی نمی تواند پاسخگوی نیازهای غرب و در راس آنها استکبار جهانی باشد و آنها در پی آنند با استفاده از جنگ نرم در حوزه های مختلف مشکلاتی را برای ما به وجود آورند.

به گفته عزیزی تهدیدهای امروز کشور در حوزه تهدید نرم است و در این راستا برنامه های ماهواره ای دشمنان در محدوده فضای نرم می تواند مشکلاتی را برای ما به وجود آورد، اما مردم مومن و انقلابی ما هرگز از پا در نمی آید و اینگونه مشکلات ممکن است اندکی کشور را با چالش روبرو کند، اما در دستیابی به اهداف پایه ای دشمنان نمی تواند چندان کارآمد باشد.

عزیزی در ادامه گفت: امروز در سایه بصیرت بخشی های رهبر معظم انقلاب اسلامی در بین ملتهای مسلمان شاهد شکل گیری موجی از بیداری اسلامی هستیم که در آینده ای نزدیک تمام دنیا را در برخواهد گرفت.

وی سپس از قدرت نرم به عنوان یکی از مولفه های اتحاد و همدلی مردم یاد و تاکید کرد: امروز به یمن دانش محوری و دانایی شاهد پیشرفتهایی در حوزه فناوری هستیم که جامعه را به آرمانهای سعادتمندانه آن نزدیک خواهد کرد.

وی در ادامه یکی از مولفه های جنگ نرم را پیچیدگی آن عنوان و تصریح کرد: جنگ نرم پیچیدگی های زیادی دارد که درک آن مشکل است.

وی ویژگی دیگر جنگ نرم را آرام و خزنده بودن آن عنوان و تاکید کرد: تهدیدهای صورت گرفته در جنگ نرم بسیار آرام هستند، اما در عین آرام بودن از درجه بالایی از تخریب برخوردار هستند.

عزیزی مسالمت آمیز بودن جنگ نرم را یکی دیگر از ویژگیهای آن برشمرد و تاکید کرد: رسانه های مجازی به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای برای تحریک عواطف ملت گام بر می دارند.

به گفته عزیزی امروز ثبات ایران تضمین کننده ثبات خاورمیانه است و دغدغه اصلی استکبار جهانی به اذعان خودشان ایران می باشد.

در پایان این جشنواره از برگزیدگان در بخش های مختلف از جمله وبلاگ، خبر، خاطره نویسی و ... تقدیر شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.