ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۶۵ بار خوانده شده
ابوالفتحی:

تقویت عقلانیت یکی از راههای مقابله با نفوذ است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مدیریت تربیت و آموزش سازمان بسیج دانش آموزی استان در مجمع علوی یکی از راههای مقابله با نفوذ را تقویت عقلانیت دانست.
نسخه مناسب چاپ

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج دانش آموزی، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی در مجمع همفکری علوی آینده سازان بسیج دانش آموزی استان با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج گفت: بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) در سال ۵۸ و با توجه به نیاز کشور تکشیل شد و تاکنون در هر نقطه از کشور که نیاز بوده حضور پیدا کرده است.

اکبری ادامه داد: بسیج دانش آموزی نیز به صورت رسمی فعالیت خود را از ۲۹ اردیبهشت سال ۷۵ آغاز کرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه قشر عظیم بسیج را دانش آموزان تشکیل می دهند باید افکار اینها معنوی باشد چرا که خروجی بسیج دانش آموزی است که وارد دیگر اقشار بسیج خواهد شد.

مسئول بسیج دانش آموزی استان خطاب به دانش آموزان ابراز داشت: پایه و اساس فعالیت شما در بسیج دانش آموزی شکل می گیرد پس تلاش کنید با دنبال کردن فکر و ایدهای نو در آینده کشور مثمر ثمر باشید.

وی سپس از بیانات مقام معظم رهبری به عنوان چراغ راه و مسیر صحیح حرکت نام برد و از دانش آموزان خواست همواره سخنان ایشان را در زندگی خود سرلوحه قرار دهند .

ابوالفتحی مدیریت تربیت و آموزش سازمان بسیج دانش آموزی استان با اشاره به آیات و روایات متعدد و داستان حضرت موسی، از نفوذ به عنوان عامل مصیبت یاد کرد و گفت: کسی که نفوذ پذیر باشد عقوبت سختی در انتظارش است.

وی عنوان داشت: همواره در طول تاریخ نفوذ وجود داشته و فقط آدم ها بودند که عوض شدند؛ در زمان واقعه عاشورا آنقدر فتنه و نفوذ بود که افراد نه تنها امام زمان خود را نشناختند بلکه برای شهادتش شمشیر کشیدند ولی خدا اینها را رها نکرد و بدجور محاکمه شان کرد پس اگر نفوذ پذیر باشیم محاکمه می شویم.

ابوالفتحی بیان کرد: جنگ نرم همواره موثر بوده و دشمن از طریق جریان نفوذ به دنبال هدفش است، به همین جهت مقام معظم رهبری به هوشیاری در برابر نفوذ بسیار تاکید دارند.

وی با بیان اینکه نفوذ می تواند فردی و موردی و یا اینکه نفوذ فرهنگی، اعتقادی، دینی، سیاسی و ... باشد افزود: برای مقابله با نفوذ بایستی عقلانیت تقویت شود هدف دشمن این است که فکر کردن را از شما بگیرد.

این مسئول از راههای مقابله با نفوذ دشمن را بالابردن آگاهی و بصیرت و دشمن شناسی، تقویت باورها و اعتقادات دینی، ولایت پذیری و .. عنوان کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.