ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده
معاون دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

دفاع از فلسطین با "انقلاب اسلامی ایران" پیوند ناگسستنی دارد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):معاون دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: دفاع از فلسطین با انقلاب اسلامی ایران پیوندی ناگستتنی دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج اساتید، جهانشاه امیری، معاون دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) طی گفتگویی اظهار داشت: امام خمینی(ره) همزمان با آغاز مبارزه با رژیم ستمشاهی، دفاع از فلسطین مظلوم و مبارزه با رژیم اسرائیل را مطرح کردند. این امر اکنون به نماد مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم تبدیل شده است و نه تنها مورد توجه مسلمانان بلکه برای آزادی خواهان دنیا نیز به یک آرمان تبدیل شده است.چنانچه می بینیم بسیاری از یهودیان و غیر مسلمانان دیگر نیز به صف مبارزه با نژادپرستی اسرائیل پیوسته اند.

این استاد دانشگاه افزود: حمایت از مردم غزه از این جهت حائز اهمیت است که پس از سازشهای صورت گرفته با اسرائیل، خیانت اعراب و تضعیف سوریه به عنوان یکی از کشورهای خط مقدم مقاومت، این غزه است که عَلَم مبارزه با رژیم جعلی اسرائیل را به دوش می کشد و مردم و نیروهای مقاومت در محاصره و محرومیت فراوان و زیر آتش سنگین دشمن، همچنان مقاومت می‌کنند.

امیری خاطرنشان کرد: در واقع تضعیف و نابودی مقاومت غزه به مفهوم نابودی مقاومت فلسطین است. بنابراین مسلمانان بایستی با هر ابزاری از غزه حمایت کنند تا پرچم مبارزه با اسرائیل همچنان برقرار باشد و شعله های امید را در دل مردم مظلوم فلسطینی در کرانه باختری و در سرزمین های اشغالی فلسطین همچنان روشن نگه دارد.

معاون دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با اشاره به نقش مهم دانشگاهیان در حمایت از فلسطین گفت: دانشگاهیان با آگاهی از واقعیت های تاریخی و اقدامات صهیونیست ها و نیز با توجه به ماهیت خبیث رژیم جعلی اسرائیل، مردم را با این موضوعات آشنا کنند. اهمیت این کار بدین جهت است که رسانه های گروهی کمتر به واقعیت رژیم اسرائیل، اهداف بلند مدت و سیاست های چند لایه اسرائیلی ها در سرزمین های اشغالی و سایر سرزمین های اسلامی میپردازند. علاوه بر آن، فرهیختگان و اندیشمندان، آثار شکست مقاومت و گسترش قدرت جهنمی رژیم سرطانی اسرائیل در ابعاد فرهنگی، سیاسی، امنیتی و نظامی را مورد مطالعه قرار داده و آن ها را در منظر مردم قرار دهند تا مردم بدانند به چه دلیل باید از مقاومت فلسطین و غزه حمایت کرد.

وی عنوان کرد: در شرایطی که دشمن صهیونیستی خانه و کاشانه، مدرسه و دانشگاه‌ها را بر سر مردم و کودکان غزه خراب کرده است، این مردم مظلوم ناچارند علاوه بر تحمل رنج فراوان، کمبود آب، غذا، دارو و سایر مایحتاج را تحمل کنند.بر ما واجب است تا حد امکان این امکانات را برایشان فراهم کنیم. چون کمک های مادی به مردم غزه اهمیت دارد و شرکت کردن در این امر می تواند به هر انسان آزاده و مسلمانی واجب باشد، دانشگاهیان و اهل علم در انجام این واجب اولی هستند زیرا اهمیت موضوع را بیشتر درک می کنند بنابر این وظیفه دانشگاهیان نسبت به مردم غزه در دو بعد مادی و معنوی سنگین و ضروری تر است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.