ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه:

وظیفه دانشگاهیان حمایت مادی و معنوی از ملت فلسطین است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): قشر دانشگاهی رسالت عظیمی برای تشویق و ترغیب مسلمانان به حمایت از ملت فلسطین در مقابل رژیم سفاک صهیونیستی بر عهده دارند. این رسالت هم در بعد مادی و هم معنوی می باشد.
نسخه مناسب چاپ

محسن حسین آبادی مسئول سازمان بسیج اساتید استان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) اظهار داشت: اشغال قدس، قبله گاه اول مسلمین و سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی با حمایت همه جانبه رژیم استعمارگر انگلستان و به دنبالش آمریکا و ایادی آن، داغ بزرگی بر قلب جهان اسلام و لکه ننگی بر پیشانی رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن گذاشته است. حمایت از ملت مظلوم فلسطین و مجاهدانی که برای آزادی قدس شریف مبارزه می کنند، شعار مبنایی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) می باشد که به طور مکرر مسئله قدس و فلسطین را مسئله اول جهان اسلام عنوان نموده و حمایت همه ملت ها و دولت ها را در این امر خطیر واجب دانسته اند زیرا اهتمام به امور مسلمین سفارش اکید رسول گرامی اسلام است.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: قشر فرهیخته و دانشگاهی رسالت عظیمی را برای تشویق و ترغیب مسلمانان به حمایت از ملت فلسطین در مقابل رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی بر عهده دارند. این رسالت هم در بعد مادی و هم معنوی می باشد و نخبگان فکری و فرهنگی باید ضمن حمایت مادی و ترغیب دیگران به این کار، در زمینه معنوی نیز با حمایت از دفاع مشروع مردم فلسطین و تنویر افکار عمومی جهانیان نسبت به برحق بودن مبارزات آنان و افشای جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان آن، با قلم و سایر ابزارهای موجود در فضای واقعی و مجازی، به رسالت تاریخی خود در این رابطه عمل نمایند. ضمن اینکه در محیط دانشگاه نیز این روشنگری باید صورت گیردتا تبلیغات سوء استکبار جهانی و ایادی داخلی آنان در قشر دانشجو موثر واقع نشود.

حسین آبادی عنوان کرد: مردم مبارز فلسطین در حال حاضر هم به حمایت مادی ما نیازمندند و هم به حمایت معنوی و بر ماست که به تکلیف الهی خود در این زمینه عمل نماییم.

وی در پایان گفت: با استناد به کلام الهی، این ملت مقاوم و سرافراز باید به مقاومت و جهاد خود ادامه دهند و به وعده نصرت الهی اعتماد و امید داشته باشند که فرمود: "ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم"

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.