ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
یک استاد دانشگاه:

فلسطین نیازمند حمایت رسانه ای است/ایران همیشه حامی ملت های مظلوم بوده و هست

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) :یک استاد دانشگاه گفت: امروزه به لطف جمهوری اسلامی ایران و به خصوص رو جهانی قدس، مسائل فلسطین به صورت لحظه ای روی آنتن می رود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج اساتید، دکتر محمدنبی احمدی از اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه طی گفتگویی پیرامون اهمیت حمایت از مردم غزه و فلسطین عنوان کرد: ما در آموزه های دینی داریم که:"من اصبح و لم يهتم بأمورالمسلمين فليس منهم"یعنی هرکسی شب را صبح کند و به امور مسلمین اهتمام نورزد مسلمان نیست. بر اساس این جمله است که استراتژی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است.نه تنها مسلمانان بلکه هر انسانی در هر گوشه ای از جهان حتی اگر مسلمان هم نباشد و مورد ظلم قرار بگیرد ما مکلف و ملزم به دفاع هستیم.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ما در دنیا دو نماد می بینیم: ۱- نماد ظلم و ستم که در راس آن اسرائیل آمریکا و ... قرار دارند ۲-نماد مظلومیت که فلسطین و غزه را در بر میگیرد و پشتوانه این کشورهای مظلوم، جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: از روزی که جمهوری اسلامی شکل گرفت، دنیا به دنبال این بود که بگوید جمهوری اسلامی فقط مطالبات شیعیان را دنبال می کند اما زمانی که امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس اعلام کرد، این توطئه به هم خورد.امام(ره)، کل استراتژی ها و معادلات آن ها را به هم ریخت و به آن ها ثابت شد که جمهوری اسلامی ایران به دنبال دفاع از مسلمان ها و تمام بشریت است.

دکتر احمدی با اشاره به نقش دانشگاهیان در حمایت از مردم مظلوم گفت: از زمانی که دانشگاه ها تشکیل شده اند، این مراکز طلایه دار حرکت های اسلامی، الهی و مبتنی بر آزادی بشر بوده اند و این رسالت برعهده دانشگاهیان است. بر دانشگاهیان واجب است که به طور ویژه به موضوع فلسطین بپردازند و به حمد خدا در حد قابل قبولی هم به این مهم دست یافته اند.

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه رازی تاکید کرد: امروزه نیاز مردم و کودکان فلسطین و غزه در ۴ عامل خلاصه می شود:

۱-      حمایت معنوی

۲-      حمایت رسانه ای: در جنایات دیر یاسین، صبرا و شتیلا، کفرقاسم و... دیدیم که مردم آنقدر مظلوم واقع شدند که بعدها وقتی آن وقایع به صورت فیلم درآمد، مردم دنیا متوجه شدند چه جنایاتی رخ داده است. اما امروزه به لطف جمهوری اسلامی ایران و به خصوص رو جهانی قدس، مسائل فلسطین به صورت لحظه ای روی آنتن می رود.

۳-      برملا کردن دسیسه های آمریکا و اسرائیل: مصداق آن سخنان رایس است که گفت:"رهبر ایران با نیم ساعت سخنرانی تمام نقشه های ما را نقش برآب میکند".

۴-      کمک مالی: کمک های مالی در قالب محموله های دارویی، غذایی و... حتما باید صورت بگیرد و بایستی مساله بسیار مهم و حیاتی جلوگیری از جنایات هم مد نظر قرار گیرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.