ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۶۴ بار خوانده شده

مسئول خواهران نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمانشاه :

مسئول خواهران نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: مسأله‏ ی حجاب، یک مسأله‏ ی ارزشی ومقدمه ا‏یی برای ارزش هایی بالاتر است.
نسخه مناسب چاپ

زهرا جانجانی مسئول خواهران نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ظهار داشت: زن زیبنده و دارای زینت، زنی است که در عین زیبایی و رعنایی خود را از دید نامحرمان بپوشاند. هنر یک زن این است  و چقدر کم اند زنان و مردانی که در زندگی خود هیچ حسابی برای زیبایی خود باز نکرده باشند و از آن ناحیه دچار غرور نگشته باشد.

 
 

 

وی ادامه داد:نباید در جامعه ی اسلامی جوانان و مخصوصا زنان جوان، آن مقدار که به زیبایی ظاهری همسری که می خواهند انتخاب کنند اهمیت بدهندبلکه باید به سیرت و اخلاق همسر اهمیت دهند. قابل توجه است که زن و مرد مسلمان واقعیت گرا شوندهرچند زیبایی ظاهر نیز خود یک واقعیت است، اما واقعیت های مهم تر را مقدم بر این واقعیت بدانند.

 

 

جانجانی افزود:حياي كه انسان را از كارهاي زشت باز مي دارد، نشانه عقل و ايمان است و آنچه در فضيلت حيا در اسلام وارد شده است، درباره همين نوع از حيا است، از مصاديق اين حيا مي توان حياي از خداوند، حياي از خويشتن، حياي از ديگران را نام برد.

 

 

وی در پایان تصریح کرد: درجامعه‏ اسلامی احیاء  فرائضی که کم اهمیت شده اند در دستور کار قرار بگیرد و مسئله حجاب مورد تدبیری عقلاییقرار بگیرد.حفظ حجاب بجز حفاظت از زن و کمک به عدم لغزش هایی باعث ارتقا سطح سلامت در جامعه و بالابردن رتبه معنوی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.