ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۷۶ بار خوانده شده

سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:

ناصر افراسیابی:کارگاه های خوب عکاسی که توسط انجمن عکاسی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در چند سال گذشته برگزار شده سبب جذب علاقمندان و هنرمندان شده که البته می طلبد که تلاش و آگاهی بخشی بیشتری در این خصوص انجام شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج هنرمندان، مدیر اجرایی جشنواره دوسالانه عکس بسیج در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز گفت: ۴۸ هنرمند عکاس کرمانشاهی ۴۰۱ اثر در سایت طرفه هنر بارگزاری کردند که ۳۰ درصد از سقف پیش بینی شده ما بیشتر بود.

ناصر افراسیابی پتانسیل عکاسی کرمانشاه را رو به پیشرفت دانست و اضافه کرد: کارگاه های خوب عکاسی که توسط انجمن عکاسی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در چند سال گذشته برگزار شده سبب جذب علاقمندان و هنرمندان شده که البته می طلبد که تلاش و آگاهی بخشی بیشتری در این خصوص انجام شود.

داوری این جشنواره در استان کرمانشاه که بیست دوم شهریور سال جاری طی یک روز به پایان رسید را محمد رضا رامیان، حسین عیسی حاج و ناصر افراسیابی (داور و ناظر کشوری) به عهده داشتند و مجید پاکرای دبیراجرایی این دوره بود.

جشنواره دوسالانه عکس بسیج با اهداف ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت های هنری، تلاش برای معرفی ارزش ها و آرمان های اسلامی ، ارتقاء ارتباط میان هنرمندان عکاس سراسر کشور ، تلاش برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفظ انسجام هنرمندان عکاس بسیجی و در موضوعات فعالیت های فردی اجتماعی بسیج و بسیجیان و سبک زندگی ایرانی اسلامی برگزار شد و نتیجه داوری آن از طریق سایت طرفه هنر به آدرس www.torfehhonar.ir و نیز سایت طاق نیوز اعلام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.