ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج سازندگی مطرح کرد:

ضرورت استفاده از ظرفیت‌های پنهان در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: برای جلوگیری از ورود شوک اقتصادی به مردم باید تکیه و وابستگی به درآمدهای نفتی را کاهش داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، ابراهیم عزیزی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در شورای اداری استان همدان افزود: فرمان رهبر فرزانه انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی یک حجت شرعی و تکلیف الهی و انقلابی است و به فرموده معظم له، حضور در عرصه اقتصادی مصداق انجام عمل صالح است.

وی تاکید کرد: رویکرد نظام، مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان نظام اسلامی است که این مهم در صورت بهره گیری از رویکرد اقتصاد مقاومتی دست یافتنی است.

عزیزی با ذکر اینکه بسیج، پرچمدار حرکت های اعتقادی و انقلابی بوده است بیان کرد: بسیج در عرصه کنونی دنبال انجام تکلیف الهی و اعتقادی و انجام درست منویات مقام معظم رهبری است.

وی گفت: یکی از راهبردهای بسیج سازندگی استفاده از ظرفیت های پنهان به خصوص نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و برای پیروزی در نبرد اقتصادی مشارکت و حضور مردمی را پررنگ دیده است.

رییس سازمان بسیج سازندگی تاکید کرد: چنانچه اراده عظیم مردمی پشتوانه هر کار و فعالیتی باشد می توان در هر عرصه ای پیروز شد که نمود عینی آن پیروزی در دفاع مقدس است.

عزیزی توانمند سازی بنیه اقتصادی مردم را از دیگر راهبرهای بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: برای جلوگیری از ورود شوک اقتصادی به مردم باید تکیه و وابستگی به درآمدهای نفتی را کاهش داد.

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۰۶ هزار طرح عمرانی با حمایت بسیج سازندگی اجرایی شده است که این امر مهم نشات گرفته از توانمند سازی مردم و بهره گیری از ظرفیت های نسبی بخش های مختلف در بعد تولید و کارآفرینی است.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: استان همدان در عرصه امنیت غذایی دارای توانمندی های بالایی است، به گونه ای که توان پوشش شش استان همجوار را نیز دارد. بسیج سازندگی استان همدان ۲۵۸ میلیارد ریال اعتبار را در سال گذشته جذب و به طرح های اشتغالزا پرداخت کرده است که امسال نیز همین رقم برای این استان پیش بینی شده است.

وی در پایان مطرح کرد: به منظور توفیق در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی مدیران اجرایی در صدور پروانه و مجوزهای مورد نیاز با بسیج سازندگی همکاری کنند همچنین آنها در برنامه های خود از محصولات و تولیدات اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.