ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
سردار نقدی در جمع خبرنگاران عنوان کرد

راه‎اندازی ۲۴ هزار واحد تولیدی در طرح‎های اقتصاد مقاومتی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ایجاد ۲۴ هزار واحد تولیدی و اشتغالزایی ۵۰ هزار بسیجی با اجرایی کردن طرح‎های اقتصاد مقاومتی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان از حضور ده‎ها میلیونی و دشمن‎شکن ملت ایران در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد و اظهار داشت: دولت باید از ظرفیت عظیم و پشتوانه مردمی برای دفاع از مظلومان استفاده کند و راه را برای حمایت از مظلومان فلسطین هموارتر سازد.

وی با بیان اینکه گلستان در اجرای طرح‎های اقتصاد مقاومتی از استان‎های نمونه و الگوست، تصریح کرد: گلستان در زمینه تشویق مردم به کارهای تولیدی و بدون وابستگی به خارج و سرمایه‎های بزرگ گام‎های ارزشمندی برداشته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص اولویت‎های سپاه در زمینه طرح‎های اقتصاد مقاومتی در سال جاری بیان داشت: طرحی که از سال گذشته در این زمینه انجام شد منجر به ایجاد ۲۴ هزار واحد تولیدی و اشتغال ۵۰ هزار بسیجی را در سطح کشور فراهم کرد که در سال جاری به طور گسترده‎تری نسبت به اجرای طرح‎های اقتصاد مقاومتی اهتمام می‎شود.

نقدی اجرای طرح اقتصاد مقاومتی را در سطح کشور و گلستان مثبت ارزیابی کرد و گفت: اجرای طرح‎های اقتصاد مقاومتی در گلستان با همین شیب انجام خواهد گرفت.

وی در خصوص اجرای طرح‎های محرومیت‎زدایی افزود: امسال به طرح‎های محرومیت‎زدایی طرح علمی کردن کشاورزی اضافه خواهد شد، با توجه به اینکه کشاورزی سنتی در کشور رایج است و کشاورزان و دامداران با استفاده از علم و دانش پدران و خانواده در این حوزه فعالیت می‎کنند این امر سبب شده تا میزان برداشت در واحد سطح بسیار پایین‎تر از دنیا و حتی در کشورمان باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: کشاورزان نمونه گاهی تاحدود ۱۵ لغایت ۲۰ برابر سایر کشاورزان در واحد سطح برداشت می‎کنند که این امر به تسلط علمی و مهارت‎های آنان برمی‎گردد.

نقدی با اشاره به اینکه پایگاه‎های بسیج روستاها با کمک جهاد کشاورزی تبدیل به مراکز علمی خواهند شد، ادامه داد: باید دستاوردهای علمی و پیشرفته کشاورزی دنیا را با سرعت بیشتری در اختیار کشاورزان قرار می‎دهیم تا میزان بهره‎وری افزایش پیدا کند.

وی در خصوص حمایت از نخبگان و پایان‎نامه‎های دانشجویی گفت: در سازمان علمی بسیج برنامه‎هایی در این زمینه پیش‎بینی شده همان طوری که مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان برای چندمین بار فرمودند نباید صرفا درصدد ارائه مقالات با نهادهای بین‎المللی باشیم بلکه باید بتوانیم علم را به خدمت مردم درآوریم تا گره‎ای از مشکلات باز شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: سازمان بسیج علمی در نظر دارد کسانی که بتوانند مسائل اقتصادی و مسائلی که منجر به ارتقاء بهره‎وری شود را شناسایی کنند مورد حمایت قرار خواهد داد.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.