ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده
جهانبخشی:

اقتصاد مقاومتی تولیدات کشور را افزایش می دهد

پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه گفت: اقتصاد مقاومتی كه امروز باید بیش از پیش به آن توجه داشته باشیم باعث به حداقل رسیدن وابستگی اقتصادی كشور و افزایش تولیدات داخلی می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) سرهنگ پاسدار سیروس جهانبخشی در جلسه شورای عمومی بسیج اساتید استان كرمانشاه كه با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی در سرسرای اجتماعات دانشكده علوم اجتمایی كرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی چشم‌اندازی كلان به اقتصاد كشور دارد و اقدامی بلندمدت را شامل می‌شود.

وی افزود: با توجه به الزامات اقتصاد مقاومتی، باید كشور را در راستای تحقق اهداف بلندمدت و منطبق بر چشم‌اندازها پیش ببریم و به طور قطع در این راه علاوه بر استفاده از نظرات كارشناسان امر، باید از اختلاف ‌نظرها چشم‌پوشی و برای رسیدن به قله پیشرفت و تعالی ایران اسلامی همگام و با یك هدف اقدام كرد.

سرهنگ جهانبخشی ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از كار و سرمایه ایرانی، ضرورت توجه بیش از پیش به خوداتكایی اقتصادی و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی انكارناپذیر می‌شود لذا مسوولان امر باید با ترسیم نقشه راه برای تحقق این مهم برنامه‌ریزی كرده و گام های شتابانی را بر دارند.

وی یادآور شد: در این میان جامعه دانشگاهی نقش بسیار حساس و مهمی را بر عهده دارد به گونه ای كه برای اجرای اقتصاد مقاومتی، نیازمند ایجاد تشكل هایی در دانشگاه ها برای بحث و بررسی در این خصوص هستیم تا این تشكل ها با ایجاد كارگروه های مرتبط به تحقق فرمایشات رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی بپردازند.

فرمانده ناحیه مقاومت كرمانشاه اظهار كرد: مطابق فرمایشات رهبری، مردمی كردن اقتصاد، توجه به مدیریت مصرف، كاهش وابستگی به نفت و اجتناب از اتخاذ تصمیمات خلق الساعه از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی است كه باید به آن ها توجه كافی صورت گیرد.

سرهنگ جهانبخشی ادامه داد: در واقع اقتصاد مقاومتی به ما این كمك را می كند تا حوزه های فشار را شناسایی، كنترل و بی اثر كنیم و اجازه ندهیم اقتصاد كشور تحت تلاطم های زودگذر قرار بگیرد.

وی در پایان و با تاكید بر اینكه اقتصاد مقاومتی ما را به تلاش برای خوداتكایی و خودكفایی بیشتر سوق می دهد، تبیین و اجرایی كردن فرمایشات مقام معظم رهبری را باعث پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر كشور عنوان كرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.