ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
دارابی:

قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران مستضعفان جهان را بیدار کرده است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه گیلانغرب گفت: قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران، مستضعفان و حق طلبان جهان را بیدار و مستکبران عالم را هراسناک کرده است.
نسخه مناسب چاپ

سروان پرویز دارابی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه گیلانغرب اظهار داشت: در اقتصاد مقاومتی مردم با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری (مد ظلع العالی) تمام ظرفیت‌ها و منابع خدادادی خود را بسیج می‌کنند و ضمن جبران برخی محرومیت‌های گذشته که نتیجه وابستگی به استکبار بود در آینده ای نزدیک به فضل خداوند متعال و همت جوانان تلاش‌گر و ساعی ایران اسلامی را به یکی از قدرت‌های منطقه و فرا منطقه ای تبدیل خواند کرد و علم خودکفایی را بر فراز ایران اسلامی با اقتداد و افتخار تمام خواهد افراشت.


مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه گیلانغرب افزود: تحریم، تضعیف و تخریب همواره سیاست دشمنان ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و دشمن در این راستا از هیچ کاری دریغ نکرده است.

وی گفت: قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران، مستضعفان و حق طلبان جهان را بیدار و مستکبران عالم را هراسناک کرده است؛ امروز اگر چه  تحریم هوشمند بر علیه جمهوری اسلامی ایران به صورت مقطعی تاثیر گذار است اما به همت و اراده فرزندان این ملت تهدید و تحریم ها به فرصت هایی طلایی برای کشور بدل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با نگاهی عمیق به دستاورد های گوناگون نظام اسلامی در عرصه های مختلف می‌توان صراحتاً پیش بینی کرد هر اندازه کشوری از ایران فاصله بگیرد، گرفتار انزوا و دیوانگی شده و روز به روز از حقایق عمیق، جوشان و با برکت نظام اسلامی که عطیه خداوند به ملت است فاصله خواهد گرفت.

مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه گیلانغرب یاد آور شد: ملت با هوشیاری و بصیرت کامل در همراهی و حمایت از اصول تغییر ناپذیر نظام این توطئه را نیز خنثی و با عبور از این بحران‌های مقطعی حرکت متکی به منطق و اراده خود را بیش از پیش هموار و تکمیل خواهند کرد.

دارابی تاکید کرد: گنجینه دیپلماسی سیاست اقتصادی ایران برگرفته از متن قرآن و حاصل خون هزاران شهید متعهد به جریان کربلا و سال‌ها صبر و متانت مردمان شجاع این سرزمین است که در شرایط پیچیده جهان امروز راهگشاست و هرگز به پایان نخواهد رسید.

وی بیان داشت: جنگ سخت اقتصادی واکنش طبیعی دشمنان قرآن و اسلام است، شرایط بدر و خیبر نظام و ملت تثبیت شده است حتی در تجربه شعب ابی طالب هم آرمان‌های نظام و ملت پویا، زنده و تاثیر گذار خواهد ماند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.