ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
قنبری خبر داد:

برگزاری اردوهای جهادی بسیج مهندسین ناحیه سرپلذهاب

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از اجرای فاز اول اردوهای جهادی بسیج مهندسی در شهرستان سرپل ذهاب خبرداد.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ مسعود قنبری در گفتگو خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه سرپلذهاب با اشاره به اینکه کانون بسیج مهندسین با هدف یاری رساندن به هموطنان در مناطق محروم اقدام به برگزاری برنامه‌های ویژه کرده است به تشریح جزئیات اردوی جهادی این کانون پرداخت و اظهار داشت: نخستین اردوی تخصصی جهادی در بیش از ۵ روستای محروم از توابع شهرستان سرپلذهاب توسط ۳۰ نفر از کارشناسان و در اردوهای ۱۵ روزه کانون بسیج مهندسین این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب افزود: کانون بسیج مهندسین ناحیه سرپلذهاب دارای بیش از ۷۰۰عضو ازبسیجیان با مدرک کارشناسی است.

وی ادامه داد: در این اردوهای جهادی متخصصان بسیجی در گروه‌های تخصصی زراعت، باغبانی و علوم دامی اقدام به برگزاری جلساتی با روستائیان کردند و سپس با مراجعه خانه به خانه در بیش از ۵ روستای محروم در منطقه به بررسی مشکلات این روستاها در زمینه کشت محصولات کشاورزی و باغی و پرورش دام و طیور پرداخته و راهکارهای اجرایی و عملی در این زمینه را ارائه کردند.

وی گفت: برای رفع مشکلات کشاورزان روستاهای محروم توصیه‌ها و راهنمایی‌های لازم و نیز کتابچه‌ها و بروشورهای راهنما، از طرف کانون بسیج مهندسین با همکاری جهاد کشاورزی در اختیار آنها گذاشته شد.

وی با تاکید بر نتایج ارزشمند اجرای چنین برنامه‌هایی سیاست کانون بسیج مهندسین شهرستان را خدمت به مردم در مناطق محروم عنوان کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.