ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
قنبری:

روشنگری در بحث اقتصاد مقاومتی باید در حلقه های صالحین پی‌گیری شود

پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده بسیج سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: باید در زمینه نهضت روشنگری اقتصاد مقاومتی آگاه باشیم و این رسالت بزرگ را در حلقه صالحین پی‌گیری کنیم.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ مسعود قنبری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) ناحیه سرپلذهاب اظهار داشت: بسیجی باید آگاه به مشکلات روز بوده و کارآمد باشد تا بتواند دردهای جامعه را بشناسد و برای آن چاره‌جویی کند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب افزود: یکی از ثمرات بسیج، تشکیل قوی‌ترین پشتوانه مردمی از نظام و حکومت در جهان است که بر همین اساس، باید بسیج و عوامل آن را تقویت کرد تا بتوانند مأموریت‌های خود را به خوبی انجام دهند و کارآمد باشند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب با اشاره به فرمایشات امام خامنه‌ای، یکی از مأموریت‌های بسیج را پرداختن به نهضت روشنگری در امر اقتصاد مقاومتی بیان کرد.

قنبری افزود: یک روز بسیجی لباس جنگ به تن می‏‌کرد و به جبهه میرفت و یک روز هم به مقابله با تهاجم فرهنگی می‌‏پرداخت، اما امروز باید در جنگ اقتصادی حاضر باشد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب اضافه کرد: نبرد امروز با ظلم، در حقیقت نبرد اقتصادی است، بنابراین بسیجی باید در صحنه اقتصاد مقاومتی تلاش کند و در این راه پیش‏رو باشد.

قنبری ادامه داد: باید در زمینه نهضت روشنگری اقتصاد مقاومتی آگاه باشیم و این رسالت بزرگ را در حلقه صالحین پی‌گیری کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب تاکید کرد: در شرایط فعلی که دشمن همه تلاش خود را صرف آسیب ‌زدن به انقلاب اسلامی از طریق جنگ اقتصادی کرده است، باید مردم قناعت داشته باشند و از مصرف‌گرایی و تجمل‌گرایی دوری کنند و وظیفه بسیج این است که مردم را متوجه این امر سازد.

قنبری تصریح کرد: باید بتوانیم در هر مسئولیتی که هستیم، اقتصاد خرد را احیا کنیم و نگهبان خوبی برای انقلاب و نظام باشیم و با برنامه‏‌ریزی منسجم برای بسیج، از وقت و توان و فرصت‌ها نهایت استفاده را ببریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.