ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
شکری:

دفاع مقدس بهترین الگوی اقتصاد مقاومتی است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: دفاع مقدس برای تحقق اقتصاد مقاومتی بهرتی الگو است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه سرپل ذهاب، مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه سرپلذهاب در نشست سیاسی خواهران بسیجی این ناحیه  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و ضرورت اجرای آن در جامعه اظهار داشت: امروز دشمنان نظام با اجرای تحریم‌های گوناگون سعی در ایجاد فتنه و تفرقه در کشور دارند و از طریق فشارهای اقتصادی می‌خواهند مردم را نسبت به امام و انقلاب بدبین کنند.

سرهنگ فریدون شکری افزود: موضوع اقتصاد مقاومتی و مقاومت مدبرانه مطرح شده از سوی انقلاب اسلامی، مستلزم ارائه راهبردها و تدوین برنامه‌های عملیاتی نوینی است که ‌باید با بازنگری برنامه در مقابله با جنگ اقتصادی تحمیلی دشمن مورد ‌توجه برنامه‌ریزان و مدیران ارشد اجرایی کشور قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در بازخوانی فرمایشات رهبر معظم انقلاب می‌توان اقتصاد مقاومتی را در رویارویی و تقابل با اقتصاد وابسته و مصرف ‌کننده قرار داد، اقتصادی که‌ منفعل نیست و در مقابل اهداف اقتصادی سلطه ایستادگی کرده و سعی در بومی‌‌سازی آن بر اساس اهداف خود دارد.

شکری، دفاع مقدس را بهترین الگوی اجرای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: همان‌گونه که بسیجیان در دوران دفاع مقدس توانستند با از خودگذشتگی و رشادت در برابر دشمنان اسلام ایستادگی کنند، امروز هم با الگوگیری از این رشادت‌ها و پیروی از بیانات مقام معظم رهبری باید در زمینه اقتصاد مقاومتی به خوبی به وظایف خود عمل کنند.

وی همچنین قیام امام حسین (ع) و روشنگری‌های حضرت زینب را بهترین نمونه برای ایثار و از خودگذشتگی عنوان کرد و یادآور شد: بسیجیان ولایت‌مدار باید با بهره‌گیری از این قیام و پیروی از خودگذشتگی و ایثار حضرت زینب (ع)، در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام و نظام ایستادگی کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.