ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده
پرنور:

بسیج باید جلودارتحقق اقتصاد مقاومتی باشد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب گفت: بسیج باید در راه تحقق اقتصاد مقاومتی جلو دار باشد و با استمرار در این مسیر به عنوان الگو برای دیگران عمل کند که تلاش سپاه و بسیج نیز بر این است که این مهم محقق شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه گیلانغرب، سرهنگ علیشیر پرنور در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی که در سالن جلسات سپاه گیلانغرب برگزار شد، ضمن اشاره به این موضوع که اهداف قرارگاه اقتصاد مقاومتی نهادینه کردن شعار اقتصاد مقاومتی است، گفت: رویکرد ما بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، بابد حمایت از تولیدات داخلی باشد و مبنای مصرف را بر تولید داخلی بگذاریم.

فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب صرفه جویی و استفاده بهینه را راهکاری دیگر در راه تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: ما باید با صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات و توانایی های داخلی روز به روز از وابستگی خود به واردات خارج بکاهیم.

وی اظهار داشت: انتظار این است که بسیج در این حرکت بزرگ اقتصادی جلو دار باشد و با استمرار در این مسیر به عنوان الگو برای دیگران عمل کند که تلاش سپاه و بسیج نیز بر این است که این مهم محقق شود.

فرمانده سپاه و رئیس قرارگاه اقتصاد مقاومتی گیلانغرب خاطر نشان کرد: امروز محور اصلی تلاش دشمن، فشار و در تنگنای اقتصادی قرار دادن ملت و کشور ایران است که طی سه سال گذشته نامگذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری این مهم را یاد آور می کند که دشمن و استکبار جهانی در راستای مضاعف کردن فشار اقتصادی کار می کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.