ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
قنبری:

استقامت تنها راه پیش روی ایران اسلامی است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب با اشاره به اینکه خوی آمریکا به گونه ای است که کوچکترین نشانه ای از ضعف، آن ها را در تشدید فشارها تهییج می کند، گفت: در شرایط کنونی، باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد و استقامت تنها راه پیش روی ایران اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه سرپلذهاب، سرهنگ قنبری در نشست سیاسی پاسداران این شهرستان با بیان اینکه مطابق معمول آمریکایی ها در ابتدا منکر این حقیقت شدند که پهپاد آمریکایی در اختیار ایران است، اظهار داشت: آنچه مسلم است، این است که قدرت ایران اسلامی در کنترل و هدایت پهباد و دست یافتن به فناوری این قدرت راهبردی، غیرقابل انکار است.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب افزود: روند شکست آمریکا در برابر ایران اسلامی ادامه دارد اما در این مسیر، استقامت، بردباری، ایمان و توکل به خدا، تلاش و همت، اتکاء به منابع درونی و ولایت مداری حائز اهمیت است.

وی با اشاره به تحریم های اخیر دشمنان گفت: تحریم های دشمن در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب با شدت و ضعف وجود داشته است و در ماه های اخیر شدت بیشتری گرفته و بنا بود به خیال طراحان آن، فلج کننده باشد اما نقشه های آنان عملی نشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب با بیان اینکه این تحریم ها شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور را تحت الشعاع قرار داده است، گفت: با این حال جمهوری اسلامی و مردم ایران براساس تجربه تاریخی خود می توانند از تهدیدها، فرصت بسازند و این مسأله در موضوع اقتصاد مقاومتی نیز قابل درک است و تحریم موجب توانمندتر شدن ایران شده است.

وی اضافه کرد: مردم نسبت به اهداف شوم دشمن و علل تحمیل تحریم های اقتصادی به خوبی آگاه شده اند و با بصیرت و استقامت نسبت به وضع موجود، دولت را در مهار و خنثی سازی اثرات تحریم ها یاری می کنند.

قنبری با اشاره به شرایط حاکم بر اقتصاد جهانی خاطرنشان کرد: با ادامه تحریم های موجود، فقط کشورهای تحریم شونده متضرر نمی شوند؛ بلکه کشورهای تحریم کننده نیز متضرر خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب با تأکید بر اینکه با استقامت این تحریم ها شکسته می شود، تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت در مرام امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای موج می زند و این ایستادگی نتیجه بخش بوده است.

وی با اشاره به اینکه خوی آمریکا به گونه ای است که کوچکترین نشانه ای از ضعف و عقب نشینی، آن ها را در تشدید فشارها تهییج می کند، افزود: در شرایط کنونی، باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد و استقامت تنها راه پیش روی ایران اسلامی است.

وی به موضوع اقتصاد مقاومتی نیز اشاره کرد و گفت: اگر اقتصاد مقاومتی را یک الزام حیاتی برای عصر حاضر بدانیم باید ابتدا زیرساخت های آن فراهم شود.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به کارگیری منابع درونی برای خودکفایی است، خاطرنشان کرد: کارآفرینان باید به گونه ای خلاقیت خود را بروز و ظهور دهند تا بانک ها و سرمایه گذاران را به طرف خود جذب کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب گفت: امروز دشمنان فهمیده اند که قدرت مقابله با اراده پولادین ملت مسلمان ایران را ندارند؛ چرا که عزت و اقتدار کنونی ایران اسلامی به برکت ولایت و دین مداری این ملت بزرگ به دست آمده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.