ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده

نشست بصیرتی مردمی شهرستان دالاهو برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نشست بصیرتی مردمی شهرستان دلاهو با حضور دانش آموزان، فرهنگیان و مسئولان این شهرستان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه دالاهو، بهرام صفری رییس اداره آموزش و پرورش بخش گهواره در مراسم نشست بصیرتی مردمی شهرستان دالاهو  که در روز سه شنبه با حضور دانش آموزان، فرهنگیان و مسئولان این شهرستان در مسجد امام علی (ع) برگزار شد، گفت: دانش آموزان و فرهنگیان همیشه باید در عرصه مقابله با تهاجم های دشمن و به خصوص تهاجم اقتصادی و فرهنگی، آمادگی لازم را داشته باشند.

در ادامه مراسم،  مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پس از بیان تاریخچه ای از جمله تهاجمات دشمنان علیه ملت ایران، اظهار داشت: استکبار جهانی پس از ناکام ماندن در جنگ نظامی و توطئه های مختلف، به مسئله تحریم های اقتصادی روی آورد که بتوانند ملت ایران را خسته کنند؛ غافل از اینکه ملت ایران الگوی خود را فرهنگ عاشورا و مقاومت و از خودگذشتگی قرار داده است.

رسول بهرامی پور تاکید کرد: رهبر عزیز جمهوری اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله) چند سال پیش نیز تذکرات و اشاراتی را در رابطه با به وقوع پیوستن تهاجم اقتصادی و بالاگرفتن فشار تحریم ها از سوی غربی ها در آینده ای نچندان دور، خطاب به مسئولین و ملت ایران بیان کرده بودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.