ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
امام جمعه هرسین:

اساسی ترین حرکت ایران استقامت، ایستادگی و مقابله با آمریکاست

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): امام جمعه شهرستان هرسین در نماز عبادی سیاسی جمعه، اساسی ترین حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران را استقامت، ایستادگی و مقابله با آمریکا و سیاست های آن اعلام کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه هرسین، حجت الاسلام میرزایی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نباید از هر نظر با آمریکا رابطه ای داشته باشد زیرا اگر رابطه سیاسی آمریکا با دیگر کشورها را مطالعه و بررسی کنیم، خواهیم فهمید که دولت آمریکا عامل ایجاد آشوب و اغتشاشات در کشورها بوده و در کل از منابع کشور های هدف سوء استفاده کرده است.

وی افزود: دولت آمریکا اهانت و بی حرمتی به دین مبین اسلام را حمایت می کند و مبارزه علیه اسلام ناب محمدی را آغاز کرده است به همین دلیل اساسی ترین حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران استقامت، ایستادگی و مقابله با سیاست های آمریکاست.

امام جمعه هرسین با اشاره به تهدید های فرهنگی دشمن و تحرکات آنان گفت: ما باید هوشیار باشیم و در برابر جنگ نرم دشمن آمادگی کامل داشته باشیم.

میرزایی در ادامه در مورد گرانی های اخیر و نوسانات بازار ارز گفت: دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به دین، اقتصاد و فرهنگ اسلامی کشورمان استفاده می کند به همین دلیل باید آگاه باشیم که دیگران از این فرصت سوء استفاده نکنند و مسئولین بیش از پیش بازار را کنترل کرده و مراقب گران فروشی ها باشند.

همچنین امیری فرمانده ستاد نیروی انتظامی پیش از خطبه های نمازجمعه در سخنانی از همکاری مردم با نیروی خدوم انتظامی تقدیر کرد و خواستار همکاری مردم با نیروی انتظامی در برابر تخلفات مجرمین شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.