آخرین اخبار

سردار جزایری:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به واقعه ننگین حمله آمریکای جنایتکار، به صحرای طبس آن را از جمله نقشه‌های شوم و پلید استکبار جهانی دانست که به مدد الهی خنثی و موجبات رسوایی آمریکا در صحنه بین‌المللی و افکار عمومی جهانیان را به دنبال داشته است.
امام جمعه شهرستان سنقر
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): امام جمعه شهرستان سنقر پیروی از ولی فقیه را ضرورت دانست و گفت: ما پیروان اهل بیت باید از تاریخ عبرت بگیریم و نگذاریم حوادث تلخ تاریخ تکرار شود.
مدیر حوزه های علمیه برادران استان کرمانشاه:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): مدیر حوزه های علمیه برادران استان کرمانشاه گفت: سیره و روش انبیاء الهی در هر عصری بهترین الگو برای اقشار مختلف مردم بخصوص طلاب و روحانیون است.
رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان ارتش:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه خبر داد:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: پس از مشخص کردن زمین‌های مناسب برای ساخت محل سکونت سیل‌زدگان توسط استانداری، سپاه‌ با کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی هر کاری را که لازم باشد ‌انجام خواهد داد.
یک استاد حوزه علمیه:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): استاد حوزه علمیه گفت: یکی از راههایی که می توان دست دشمن را از این مملکت دور کردن پشتیبانی از ولی فقیه است.
پیام رهبر معظم انقلاب درپی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه مصیبت‌بار سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۹
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۱
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۰
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۹
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۸
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۷
۱۳۹۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۱