ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

تیم "مدافعان حرم "فاتح مسابقات فوتسال جام دهه فجر گیلانغرب شد + تصاویر

ورزشی؛

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)،ناحیه گیلانغرب : مصادف با دهه فجر انقلاب ،تیم دانش آموزشی مدرسه شهید رجایی فاتح مسابقات فوتسال جام دهه فجر گیلانغرب شد.

 به گزارش خبرنگار ناحیه گیلانغرب،مصادف با دهه فجر انقلاب ،مسابقات  فوتسال دانش اموزی جام دهه فجر در سالن ورزشی شهدا درگیلانغرب برگزار شد .

این دوره از مسابقات با حضور ۴ تیم از دانش اموزان دبیرستانهای کاردانش بخش گواور ،دانش ،شهید رجایی و آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) به صورت دوره ای برگزار شد .

این مطلب ۳ بار خوانده شده

اعزام دانش آموزان کنگاور به مناطق عملیاتی غرب کشور

این مطلب ۳ بار خوانده شده

برگزاری نهمین دوره لیگ علمی پایا ۳۰ بهمن درکنگاور +تصاویر

 

سرگردغلامرضا عبدالحسینی،افزود: نهمین دوره لیگ علمی پایا با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی و موسسه پایه های اول،دوم و سوم دبیرستان در دبیرستان سمیه برگزار شد.

عبدالحسینی با بیان اینکه دانش آموزان شرکت کننده در قالب تیم های ۵ نفره پاسخگوی سوالات می باشند افزود: ۶تیم دختران و ۴ تیم پسران شهرستان کنگاور در مقاطع مختلف تحصیلی به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: مرحله اول مقدماتی در سطح حوزه و مرحله دوم نیمه نهایی در استان و مرحله نهایی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

 

برگزاري اردوي جهادي دانش آموزان خواهر در روستاي کارخانه شهرستان کنگاور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، اردوی جهادی دانش آموزان خواهر از ۲۳ شهریور تا ۳۰ شهریور در روستاهای منطقه محروم « کارخانه » در حال برگزاریست.


فرمانده حوزه دانش آموزی شهیدفهمیده  کنگاور گفت: ۱۲نفر از خواهران بسیجی مشغول فعالیت در اردوی جهادی در روستای کارخانه شهرستان کنگاور هستند.

غلامرضاعبدالحسینی اظهار داشت: این اردوی جهای با هدف آموزش و توانمندسازی افراد روستا و به منظور رفع محرومیت و رشد فرهنگ و آموزش در مناطق محروم برگزارمی شود.

پایان اردوهای طرح هجرت کنگاور با مرمت و بهسازی ۱۸ مدرسه شهرستان

 

 

سرگرد غلامرضا عبدالحسینی اظهارداشت: ثبت نام اردوهای طرح هجرت از اوایل تابستان ۹۴ آغاز شد و طبق سهمیه ابلاغی این شهرستان در بخش دانش آموزی  با حضور ۱۹۰ نفر (اکثر آنها نیز دختر بودند) که طی دوره های ۱۰ روزه اجرا شد.

عبدالحسینی تصریح کرد: در این طرح درکل شهرستان تعداد ۱۸ مدرسه جهت امر بهسازی مشخص شد که در طول اردوهای جهادی طرح هجرت مورد مرمت و بهسازی قرارگرفت .

این مطلب ۲ بار خوانده شده

در کنگاور برگزار شد /

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛ فرمانده  سپاه ناحیه کنگاور هدف از برگزاری این طرح را احیای امر به معروف و نهی از منکر در بین ورزشکاران دانست وافزود : اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای ورزشکاران روشن شود، معلوم خواهد شد که یکی از شیرین ترین، کار آمد ترین و کارسازترین شیوه های تعامل فرهنگی، همین امر به معروف و نهی از منکر است .

 

وی افزود : جام رمضان امسال  باعنوان جام امر به معروف در سالن ۵ آذر با حضور ورزشکاران در قالب گروههای آمران به معروف و ناهیان از منکر در سطح  شهرستان کنگاور به تذکر لسانی پرداختند .

۱ خوانده

در کنگاور برگزار شد /

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛علی حیدرنژاد  فرمانده  سپاه ناحیه کنگاور هدف از برگزاری این طرح را احیای امر به معروف و نهی از منکر در بین ورزشکاران دانست وافزود : اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای ورزشکاران روشن شود، معلوم خواهد شد که یکی از شیرین ترین، کار آمد ترین و کارسازترین شیوه های تعامل فرهنگی، همین امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود : جام رمضان امسال  باعنوان جام امر به معروف در سالن ۵ آذر با حضور ورزشکاران برگزار شد و در قالب گروههای آمران به معروف و ناهیان از منکر در سطح  شهرستان کنگاور به تذکر لسانی پرداختند.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

روز قدس نماد همدلی و همزبانی جهان اسلام است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه کنگاور ؛ علی حیدر نژاد ضمن دعوت تمام امت اسلامی به شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت :برپایی راهپیمایی روز قدس، تجمعی جهانی برای آگاهی بخشی به افکار عمومی دنیا نسبت به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است.

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

صبح امروز/

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛ سرهنگ حیدرنژاد فرمانده ناحیه مقاومت و سرگرد عبدالحسینی فرمانده حوزه دانش آموزی ومسئولین آموزش و پرورش از مدارس طرح هجرت شهرستان کنگاوربازدید به عمل آورد.

 در طرح هجرت به خطاطی، نقاشی، مرمت و رنگ آمیزی مدارس می پردازند و در طول این طرح  نیز از اردوهای فرهنگی هم بهره مندمی شوند.

برگزاری جلسه شورای همفکری آینده سازان علوی وفاطمی درناحیه مقاومت سپاه کنگاور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه کنگاور ؛ فرمانده ناحیه مقاومت  تشکیل مجمع شورای علوی و فاطمی بسیج دانش‌آموزی را گامی در مسیر تبیین سیره ائمه دانست و گفت: حضرت علی(ع) در طول تاریخ به عنوان فردی که تمام فضلیت‌ها را به کمال رساند الگوی تمام انسان‌ها در همه عصرها و نسل‌ها محسوب می‌شود.

سرهنگ علی حیدرنژاد با اشاره به اینکه دانش‌آموزان بسیجی برای الگوگیری از سیره نبوی و علوی باید زندگی بزرگان دین را مورد کنکاش قرار دهندگفت: توجه به حقوق خود و دیگران از مهم‌ترین اصولی است که از زندگی حضرت علی(ع) باید آموخته شود.
 

صفحات