ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۲ بار خوانده شده

شرکت بیش از ۲۰ هزار دانش آموز کرمانشاهی در مسابقه بزرگ علمی

صادق سامره در گفتگو با خبرنگار بسیج دانش آموزی با اعلام این خبر بیان داشت: مسابقه بزرگ علمی بسیج دانش آموزی در مقاطع ابتدایی ( دانش آموزان پایه های چهارم، پنجم و ششم) و راهنمایی در ۲۰ حوزه سطح استان، ۶ حوزه کرمانشاه و ۱۶ حوزه شهرستانهای تابعه برگزار می شود.

وی گفت: در این رقابت بیش از ۱۰ هزارو ۸۰۰ دانش آموز ابتدایی و ۹ هزار و ۸۰۰ دانش آموزان راهنمایی شرکت می کنند.

سامره با بیان اینکه این آزمون در ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه جاری برگزار می گردد اعلام کرد: نتایج این آزمون دو روز بعد یعنی یکم اسفند بر روی سایت bdfars.ir قرار خواهد گرفت.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

نواختن زنگ انقلاب توسط فرزند شهید مدافع حرم در کرمانشاه

سلیمان محبی مدیرکل آموزش و پرورش استان صبح امروز در مراسم زنگ انقلاب با تبریک ایام دهه فجر و اینکه انقلاب اسلامی با ایثارگری و مجاهدت اقشار مختلف جامعه به پیروزی رسید گفت: انقلاب قیام مردم علیه استکبار بود، و مردم ایران با رهبری امام نزدیک به نیم قرن به مبارزه با طاغوت پرداختند.

محبی این انقلاب را نتیجه مبارزه اقشار مختلف جامعه دانست و افزود: مبارزان انقلاب در دوران پیروزی انقلاب، رزمندگان دفاع مقدس و در دوران حاضر دانشمندان این مبارزه را ادامه می‌دهند.

یکهزار و ۳۰۰ دانش آموز استان در آزمون بسته های هوشمند ثبت نام کردند

صادق سامره در گفتگو با خبرنگار بسیج دانش آموزی، با بیان اینکه نسل جدید آموزش با عنوان بسته های آموزشی هوشمند فسفر و جهش مورد استقبال دانش اموزان قرار گرفته است اظهار داشت: آزمون بسته های هوشمند در ایام دهه مبارک دهه فجر با حضور یکهزار و ۳۰۰ دانش آموز  دو مقطع ششم و هفتم استان برگزار می گردد.

وی افزود: این آزمون به صورت رایگان و جهت آمادگی دانش آموزان برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بسیار موثر می باشد.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

دانش آموز شهید محمد جعفر حسن زاده

شهید محمد جعفر حسن زاده در اول فروردین ماه سال ۱۳۴۸ در گورین کنگاور به دنیا آمد. دوران تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش سپری نمود. با وجود سن کمی که داشت در انجام فعالیت های اجتماعی کوشا بود و به نظام جمهوری اسلامی و رهبری حضرت امام علاقه مند بود.


در مقطع دبیرستان مشغول تحصیل بود که به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد و سرانجام در شانزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در منطقه عملیاتی سردشت عملیات نصر ۷ بر اثر ترکش خمپاره به فیض شهادت و آرزوی همیشگی اش نائل گشت.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

تقویت عقلانیت یکی از راههای مقابله با نفوذ است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج دانش آموزی، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی در مجمع همفکری علوی آینده سازان بسیج دانش آموزی استان با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج گفت: بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) در سال ۵۸ و با توجه به نیاز کشور تکشیل شد و تاکنون در هر نقطه از کشور که نیاز بوده حضور پیدا کرده است.

اکبری ادامه داد: بسیج دانش آموزی نیز به صورت رسمی فعالیت خود را از ۲۹ اردیبهشت سال ۷۵ آغاز کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

حضور دانش آموزان کرمانشاهی در روز ۱۳ آبان

برپایی یادواره شهیده شهناز محمدی زاده در دبیرستان ام البنین کرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه  اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج دانش آموزی،  به مناسبت هفته بسیج دانس آموزی یادواره شهیده شهناز محمدی زاده در دبیرستان ام البنین کرمانشاه برگزار شد.

مظفری مدیر دبیرستان  ام البنین در این یادواره با تبریک فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی، آرمان های بسیج دانش آموزی را ارزشمند شمرد و افزود: امید است که روز به روز شاهد موفقیت بیش از پیش دانش آموزان در زمینه های فرهنگی ، هنری و ... برنامه های بسیج باشیم .

این مطلب ۲ بار خوانده شده

زنگ ایثار و شجاعت در دبیرستان بعثت کرمانشاه

فرشادفر مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرمانشاه با تبریک هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به قداست والای شهیدفهمیده گفت: بنیان گزار انقلاب از شهید فهمیده به عنوان رهبریاد می کرد .

فرشادفر با بیان اینکه دانش آموزان باید با فرهنگ بسیج آشنا شوند تصریح کرد: از شما دانش آموزان توقع می رود که به تمام معنا بسیجی باشید چراکه هریک از ما اگر در قالب یک بسیجی به وظایف خود عمل کنیم روز به روز شاهد جامعه ای با پیشرفت فراوان خواهیم بود.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

زنگ ایثار و شهادت در دبیرستان بعثت کرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع سانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، فرشادفر مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرمانشاه با تبریک هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به قداست والای شهیدفهمیده گفت: بنیان گزار انقلاب از شهید فهمیده به عنوان رهبریاد می کرد .

فرشادفر با بیان اینکه دانش آموزان باید با فرهنگ بسیج آشنا شوند تصریح کرد: از شما دانش آموزان توقع می رود که به تمام معنا بسیجی باشید چراکه هریک از ما اگر در قالب یک بسیجی به وظایف خود عمل کنیم روز به روز شاهد جامعه ای با پیشرفت فراوان خواهیم بود.

صفحات