ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

جلسه ابلاغ برنامه های یال۹۶در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه هرسین، با حضور سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین قسمت ها جلسه ابلاغ برنامه های سال۹۶در هرسین برگزار شد.

 

سرهنگ محمدی در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در سال گذشته توسط مسئولین قسمت ها توجه بیش از پیش و کیفی سازی برنامه در سال جدید تأکید کرد و اظهار داشت: مسئولین قسمت ها با نصب العین قرار دادن شعار سال و تقویت کیفت سازی در کنار حفظ کمیت ها در برنامه های سال جاری بایستی بتوانند عملکرد قابل قبول تری از خود ارائه دهند.

جمعی از بسیجیان و پرسنل سپاه ناحیه هرسین با امام جمعه شهرستان دیدار کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه هرسین، در آستانه هفته بسیج جمعی از بسیجیان و پرسنل سپاه ناحیه هرسین با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم حضور بسیجیان حاضر در جلسه و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت:در پنجم آذرماه سال۱۳۵۸بر اساس فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)بسیج مستضعفین تشکیل شد و تا به امروز توانسته به حول و قوه الهی در تمامی عرصه هایی که وارد شده موفق باشد.

 

۱ خوانده

فرمانده سپاه ناحیه هرسین برنامه های هفته بسیج در شهرستان را تشریح کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه هرسین، سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی اظهار داشت: بسیج پس از پیروزی انقلاب و تأسیس آن به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)در تمام عرصه ها حضور پررنگ داشته و انجام فعالیت های محرومیت زدایی،طرح هجرت، اقتصاد مقاومتی ، برنامه های فرهنگی و روشنگری وبصیرتی ، گفتمان رهبر و امام (ره) و اعزام کاروان های فرهنگی راهیان نور، مشهد مقدس نشان از حضور بسیج در تمامی عرصه ها است.

اجرای مانور پدافند غیرعامل در دبیرستان سروش بیستون+ تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج دانش دانش آموزی،  رزمایش پدافند غیرعامل به صورت عملی و با حضور جمعیت هلال احمر، آتش نشانی و اعضای  کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش بیستون برگزار و در پایان بیانیه پدافند غیر عامل نیز قرائت شد.

برگزاری کلاس آموزش امر به معروف و نهی از منکر در واحدهای امیدان هرسین

سنگ سفیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی بسیج دانش آموزی، اظهار داشت: در این کلاس های آموزشی که به صورت مدون در واحدهای امیدان در ماه محرم در حال برگزاری است سعی شده آموزه های دینی و اخلاقی و امر به معروف و نهی از منکر با توجه به سطح مخاطبان اجرا شود.

 وی هدف از برگزاری این کلاس ها را آشنایی دانش آموزان با فرایض دینی و اعتقادی و نحوه ترویج امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی هرسین خاطر نشان کرد: مبلغین اعزامی به مدارس با توجه به مقتضیات سنی دانش آموزان به سوالات مطرح شده از سوی آنها پاسخ گفتند.


 

۱ خوانده

کمیسیون طرح تربیت و تعالی در سپاه ناحیه هرسین برگزار دشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه هرسین،  با حضور فرمانده سپاه ناحیه و  مسئول تربیت و اموزش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه کمیسیون طرح تربیت و تعالی در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه اظهار داشت: سپاه بسترهای بسیار مناسبی را به منظور بالا بردن روحیه اعتقادی و سیاسی فراهم آورده است که با برنام ریزیهای دقیق و اصولی می بایست به این مقوله مهم توجه شود

کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه هرسین، با حضور جمعی از پرسنل کارگاه آموزشی  پدافند غیر عامل در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.

سروان سنگ سفیدی مربی پدافند غیر عامل سپاه ناحیه هرسین در این کارگاه آموزشی مطالبی را در خصوص  اهمیت پدافند غیر عامل، اصول پدافندی، و اقدامات پیشگیرانه و نقش بسیج در این خصوص عنوان کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در هرسین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه هرسین، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و مسئولین ادارات و ارگان ها صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان حاضر در مراسم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نیروهای نظامی ما در طول این ۸سال جنگ تحمیلی به حمایت های مردم و رهبری پیامبر گونه امام راحل(ره) خوش درخشیدند و اجازه نداند دشمن به اهداف خود دست یابد.

 

این مطلب ۳ بار خوانده شده

یادواره شهدای کارمندی در هرسین برگزار شد+تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه هرسین، در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی با حضور مسئولین در سطح شهرستان هرسین به اجرا در آمد.

 

از جمله این برنامه ها افتتاح نمایشگاه با موضوع دفاع مقدس و یادواره شهدای کارمند در هرسین بود.

 

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه در مراسم یادواره شهدای کارمندی شهرستان اظهار داشت: امروز عرصه جنگ تغییر کرده و دشمن به جنگ نرم روی آورده و البته تا حدودی هم در این زمینه موفق بوده است.

 

این مطلب ۸ بار خوانده شده

زنگ مهر و مقاومت و ایثار در هرسین نواخته شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه هرسین، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس و با حضور سرهنگ محمدی  فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین شهرستان زنگ مهر و مقاومت و ایثار در هرسین نواخته شد.

صفحات