ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

برگزاری کلاس آموزشی سیستم شباب در ناحیه مقاومت بسیج بشایری کرمانشاه

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه عشایری کرمانشاه؛مسئول فناوری اطلاعات سپاه ناحیه  عشایری کرمانشاه در دوره آموزش شباب حوزه‌های تابعه سپاه ناحیه عشایری اظهار داشت: هدف از این آموزش‌ها افزایش آگاهی و مهارت کارکنان با شباب است.

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

پرورش دام سبك از عرصه‌هاي درآمدزاي اقتصاد مقاومتي

به گزارش خبرنگارسپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه عشایری از کرمانشاه،حامد مولایی یکی از پرورش دهندگان  دام سبک در سرفیروزآباداست که با پشتکار و قاطعیت تمام مشغول به کار است. وی در خصوص شرایط و چگونگی شروع این کار، اظهار کرد: در سال های گذشته شغل های مختلفی را تجربه کردم.

 

۱ خوانده

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهیدفریدون اسدی بمناسبت هفته بسیج

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه عشایری کرمانشاه؛بمناسبت هفته بسیج، پایگاه مقاومت بسیج حوزه ثاراله ناحیه عشایری استان کرمانشاه با نام شهیدفریدون اسدی با حضورسردار محمدی  مسئول بسیج عشایرکشوروسرهنگ نبی احمدی فرمانده ناحیه عشایری استان کرمانشاه افتتاح گردید.

 

در این مراسم یداله باهنرفرمانده حوزه مقاومت بسیج ثاراله  ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از وضعیت منطقه درود فرامان وروند ساخت پایگاهها ی تابعه ارائه  نمودند .

 

این مطلب ۳ بار خوانده شده

برپایی موکب در ماهیدشت+ تصاویر

به گزارش خبرنگارسپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه عشایری کرمانشاه،  گیتی پاشایی فرمانده حوزه خواهران اسماء ناحیه عشایری گفت:به‌منظور خدمات‌رسانی به زائرین که در راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت می‌کنند یک موکب در ماهیدشت برپا شد.

 

۱ خوانده

پرورش دام سبك از عرصه‌هاي درآمدزاي اقتصاد مقاومتي

به گزارش خبر گار سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه عشایری؛ اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، تحریم، دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

پرورش دام سبک درعرصه اقتصاد مقاومتی

قبادحیاتی، فعال عرصه اقتصاد مقاومتی در گفتگو با خبرنگارسپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه عشایری کرمانشاه با اشاره به انگیزه خود از فعالیت در عرصه تولید و اقتصاد مقاومتی گفت: زندگی در روستا باعث شد از کودکی با تعداد اندکی  دام سبک برای خودمان نگهداری می کردیم و الان با دریافت وام از بسیج سازندگی باعث شد این تعداد دام ها را افزایش دهیم.

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

پرورش دام سبك از عرصه‌هاي درآمدزاي اقتصاد مقاومتي

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه عشایری، اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، تحریم، دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

برداشت زعفران از مزارع ماهیدشت/تصاویر

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه عشایری کرمانشاه،:برداشت زعفران از مزارع ماهیدشت توسط بسیجیان حوزه خواهران اسماءناحیه عشایری صورت گرفت.

جلسه هماهنگی یادواره شهدای شهرستانی کرمانشاه در سپاه عشایری

به گزارش خبرنگار بسیج عشایراز کرمانشاه :صبح امروز در جلسه ای که با حضور مسئولین سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه در محل دفتر فرماندهی این سپاه برگزار شد هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم یادواره شهدای شهرستانی کرمانشاه که در هفته بسیج برگزار خواهد شد به عمل آمد.

جلسه هماهنگی یادواره شهدای شهرستانی کرمانشاه در سپاه عشایری

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه عشایری ::صبح امروز در جلسه ای که با حضور مسئولین سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه در محل دفتر فرماندهی این سپاه برگزار شد هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم یادواره شهدای شهرستانی کرمانشاه که در هفته بسیج برگزار خواهد شد به عمل آمد.

صفحات