ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۷۷ بار خوانده شده

امر به معروف و نهی از منکر دو واجب الهی هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، " سرهنگ عزت الله عظیمی " اظهار داشت: در باب فواید امر‌ به معروف و نهی از منکر و نقش آن در حفظ سلامت و تثبیت امنیت جامعه سخن‌های فراوانی بیان شده و ضرورت توجه و تحقق فراگیر آن همواره مورد تأکید مسئولین و علمای دین قرار داشته است.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

توسط بسیج مهندسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ، ناحیه صحنه :دوره های آموزشی و تخصصی اتوكد جهت بازآموزی و توانمندسازی بسیجیان کانون بسیج مهندسی سپاه صحنه در سالن فرهنگی اجتماعی برگزار شد.

این دوره که ۳۰ نفر حضور داشتند اساتید مروبطه اقدام به برگزاری مباحث اتوکد نمودند.

 

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

صحنه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ، ناحیه صحنه :به مناسبت اولین روز از هفته عفاف و حجاب با عنوان  " عفاف و حجاب میراث انبیاء الهی و ملل " ، فرماندهان پایگاه های مقاومت ، نمایندگان ادارات ، نخبگان ، نمایندگان سمن ها و فعالان حجاب در جامعه با حجت الاسلام والمسلمین امام جمعه شهرستان صحنه دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی گفت : زنان به عنوان رکن اصلی خانواده درترویج فرهنگ ناب اسلامی وتربیت وتوجه اعضاء خانواده به موازین اسلامی نقش تاثیرگذاری دارند وتشویق فرزندان به حفظ حجاب اولین گام درتربیت اسلامی است.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

زنان ما باید مدافع حریم خانواده ها باشند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، " حجت الاسلام علی مراد یوسفی " در اجتماع مردمی مدافعال حریم خانواده که شهرستان صحنه برگزار شده بود عنوان کرد : جایگاه عفاف و حجاب نه تنها در اسلام بلکه در تمام ادیان جایگاه ویژه ای دارد و در تاریخ توجه ویژه ای به آن شده است.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

حجاب ظاهری میوه عفاف داخلی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، حجت الاسلام احمد زارعی در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه اظهار داشت: جامعه اسلامی باید شکل اسلامی داشته باشد و افراد جامعه باید در این خصوص توجه بیشتری داشته باشند.

وی در ادمه با بیان اینکه ما نباید بگذاریم که ظاهر جامعه توسط افراد بی حجاب مدیریت شود تصریح کرد: از آن جا که یکی از ریشه های جدی حجاب و انتخاب پوشش مناسب، ایمان است و خیلی از رفتارهای انسان با ایمان ساختارمند می شود و رفتارهای مناسبی به تناسب فرهنگ اسلامی ظهور می کند، ما باید پیام هایمان را به ایمان سوق دهیم.

۱ خوانده

همایش ده ها هزار نفری عفاف و حجاب در شهرستان صحنه برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، سرهنگ پاسدار عزت الله عظیمی در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه عنوان کرد : به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب همایش ده ها هزار نفری با حضور بانوان در شهرستان صحنه برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه باید فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه را درونی کرد تصریح کرد : در حاشیه برگزاری این مراسم ایستگاه پاسخگویی به مسائل شرعی مربوط به عفاف و حجاب با حضور کارشناسان انجام خواهد گرفت.

۱ خوانده

مانور تذکر لسانی ، وظیفه همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان در صحنه اجرا می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، " سرهنگ پاسدار عزت اله عظیمی " در جسله هماهنگی برنامه های ماه مبارک رمضان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه گفت : به مناسبت ماه مبارک رمضان، مانور تذکر لسانی وظیفه همگانی با حضور آمران به معروف و ناهیان منکر در قالب گروه های تذکر لسانی در سطح شهر صحنه برگزار می شود.

۱ خوانده

جلسه ستاد احیاء امروله به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ،ناحیه صحنه : " حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی " در جسله ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه با اشاره به آیات قران کریم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر بارها در قرآن کریم و هم طراز با سایر فریضه ها از قبیل نماز، زکات و روزه آمده که حاکی از اهمیت و ضرورت این فریضه الهی است.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

۳۸۶نفر از شهرستان صحنه به مرقد امام خمینی (ره) اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، ناحیه صحنه، سرهنگ پاسدار عزت اله عظیمی " اظهار داشت: ۳۸۶ نفر از عاشقان ولایت در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، از این شهرستان به مرقد مطهرامام راحل (ره) اعزام شدند.

فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه در ادامه با بیان اینکه زیارت قم و حرم امام راحل از برنامه های این اعزام است، تصریح کرد: افکار امام راحل نه تنها در سالروز ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی بلکه در تمام طول سال باید راهنمای جامعه اسلامی باشد.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

فتح خرمشهر با دست خالی و در سخت ترین شرایط ممکن صورت گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)،ناحیه صحنه : حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت سوم خرداد برگزار شده بود عنوان کرد : با وجود  اینکه سی و چند سال از حماسه آزاد سازی خرمشهر می گذرد ولی کماکان توطئه های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

وی ادامه داد : فتح خرمشهر با دست خالی و در سخت ترین شرایط ممکن صورت گرفت که در این عملیات تمام نیروهای نظامی و شبه نظامی سنگ تمام گذاشتند.

صفحات