ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۲ بار خوانده شده

مسئول تعلیم وتربیت سپاه ناحیه سرپلذهاب :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، ناحیه سرپل ذهاب، حجت الاسلام علی گلیاری در محفل انس با قرآن با اعضای حلقه های صالحین اظهار داشت: تربیت نسلی قرآنی و اسلامی از ثمرات حلقه های صالحین است و این بهترین فرصت را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا با آموزه های قرآنی و معنوی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

 

وی نقش آموزه های دینی در تربیت دانش آموزان را مهم برشمرد و افزود: اگر بتوانیم این نسل را خوب و براساس گرایش های دینی تربیت کنیم، می توانیم به آینده کشور بیش از پیش امیدوار باشیم.

 

عزاداری حلقه های صالحین پایگاه حضرت سکینه (س) روستای آینه در سوگ و ماتم سید و سالار شهدا

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) شهرستان سرپل ذهاب، اعضاء حلقه های صالحین پایگاه حضرت سکینه (س) روستای آینه از توابع شهرستان سرپل ذهاب در سوگ شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و شهدای دشت کربلا به سوگ و ماتم نشستند.

 

این دانش آموزان در حسینیه فرهنگی مذهبی روستای آینه با دسته های عزاداری و به دوش نهادن گهواره نمادین حضرت علی اصغر(ع)، عشق و ارادت و دلدادگی خود به مرام و مکتب حسینی و علمدارکربلا حضرت عباس (ع)، ابراز کردند.

مسابقه نقاشی بین حلقه های صالحین پایگاه حضرت سکینه (س) روستای آینه

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه سرپل ذهاب، به مناسبت گرامیداشت عید قربان و عید بزرگ ولایت غدیر خم ، حلقه های جوانه های صالحین پایگاه حضرت سکینه(رس) روستای آینه در مسابقه نقاشی با موضوع حرم احمد ابن اسحاق قمی (ره) و مساجد شرکت کردند .

 

برگزاری این مسابقات با هدف آشنایی هر چه بیش ترجوانه های حلقه های صالحین با شخصیت بزرگ احمد ابن اسحاق قمی (ره) در شهرستان سرپل ذهاب و مساجد و همچنین انتقال مفاهیم ارزشی و دینی و شکل گیری روحیه معنوی دردانش آموزان بوده است.

 

مسابقه آشپزی در بین حلقه های طرح جوانه های صالحین پایگاه حضرت سکینه(س) روستای آینه برگزار شد.

به گزارش اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، ناحیه سرپل ذهاب: مسابقه آشپزی در بین حلقه های طرح جوانه های صالحین پایگاه حضرت سکینه(س) روستای آینه از توابع شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

این برنامه فرهنگی هنری با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت اعضای حلقه‌های تربیتی در فصل تابستان و به منظور ارتقاء سطح خلاقیت و مهارت اعضای حلقه‌ها صورت گرفته است.

ایجاد شور و نشاط و تقویت روحیه معنوی و تلاش برای سازندگی روحی، اخلاقی و فکری این اعضای حلقه، ارائه الگوهای مناسب در اوقات فراغت متناسب با فرهنگ بومی از دیگر اهداف تعالی این حلقه های صالحین می باشد.

گام مستحکم جهادگران بسیجی در حوزه عمرانی و پزشکی در شهرستان/ معرفی و تشریح فعالیت‌های این گروه های جهادی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب با بیان معرفی و تشریح فعالیت‌های این گروه های جهادی گفت: جهادگران بسیجی در حوزه عمرانی و پزشکی در شهرستان گام های مهم و مستحکمی برداشته و رفع محرومیت زدایی در زمره فعالیت خود قرار دادند.

کریمی اظهارداشت: اعزام گروه های جهادی یکی از مهمترین فعالیت های بسیج درراستای شناسایی مناطق محروم و محرومیت زدایی در اقصی نقاط روستاهای مرزی و دورافتاده شهرستان سرپل ذهاب می باشد.

فراخوان گردان بیت المقدس حوزه مقاومت حضرت ولیصر(عج) برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، صابر روئین تن فرمانده گردان بیت المقدس حوزه مقاومت حضرت ولیصر(عج) گفت: این فراخوان بامحوریت برگزاری میدان تیر با حضور پرشور بسیجیان و اعضای گردان بیت المقدس این حوزه در تاریخ۱/۰۶/۱۳۹۵ در محل اردوگاه قدس ناحیه سرپلذهاب برگزار شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور بسیجیان سلحشور گفت: هدف از اجرای این برنامه ارتقای توان معرفتی ،بصیرتی و رزمی بسیجیان و حفظ انسجام نیروهای گردان و و آموزش  تیر اندازی با سلاح های سازمانی عنوان کرد.

فرمانده جدید گردان بیت المقدس حوزه مقاومت حضرت ولیصر(عج) معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، مراسم تودیع و معارفه فرمانده گردان بیت المقدس حوزه مقاومت حضرت ولیصر(عج) شهرستان سرپلذهاب  با حضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب، اعضای گردان  و جمعی از مسئولان شهرستان سرپلذهاب در حوزه ولیعصر یرگزار شد.

کاکایی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در این مراسم بیان داشت: مسولیت امانتی است که از نسل اول انقلاب به ما که نسل سوم انقلاب هستیم رسیده است که درحفظ ونگه داری آن باید تلاش و کوشش کنیم و بتوانیم در مقابل وجدان خود هم در دنیا و آخرت راضی و خشنود باشیم

برگزاری دوره آموزشی تبدیل عضویت عادی به فعال خواهران بسیج شهرستان سرپلذهاب

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب،  دوره آموزشی تبدیل عضویت عادی به فعال خواهران بسیجی توسط حوزه خواهران فاطمه (س) ناحیه عشایری کرمانشاه در پایگاه های این حوزه برگزار شد.

رستمی فرمانده حوزه الزهرا ناحیه شهرستان سرپل ذهاب گفت: آموزش مقدماتی عضویت عادی به فعال بانوان بسیجی این شهرستان با حضور ۱۳۰نفر در ۱۳ روز با کلاس های توجیهی حفاظتی و جنگ نوین در کانون بسیج جامع شهرستان در حال برگزاری است.

منور رستمی گفت: در پایان این آزمون به افرادی که نمره حد نصاب کسب کنند کارت بسیجی فعال اعطا خواهد شد.

برگزاری دوره توانمند سازی سرگروه های طرح صالحین درشهرستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب،حجت الاسلام گلیاری گفت: دوره توانمند سازی سرگروه های طرح صالحین  به مدت سه روز در شهرستان سرپل ذهاب در حال برگزاری است.

وی هدف از برگزاری این چنین دوره هایی را ارتقای علمی و مهارتی سرگروه ها و کیفی سازی حلقه های صالحین، پویایی و رشد بسیجیان، تقویت شبکه های صالحین، آشنایی سرگروه ها با مسائل و شبهات روز و افزایش توانمندسازی سرگروه های حلقه های شجره طیبه صالحین عنوان کرد.

برگزاری دوره آموزشی تبدیل عضویت عادی به فعال خواهران بسیج شهرستان سرپلذهاب

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، رستمی فرمانده حوزه الزهرا ناحیه شهرستان سرپل ذهاب گفت: آموزش مقدماتی عضویت عادی به فعال بانوان بسیجی این شهرستان با حضور ۱۳۰نفر در ۱۳ روز در کانون بسیج جامع شهرستان در حال برگزاری است.

منور رستمی گفت: در پایان این آزمون به افرادی که نمره حد نصاب کسب کنند کارت بسیجی فعال اعطا خواهد شد.

صفحات