ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده

فرمانده جدید سپاه ناحیه روانسر با خانواده شهدا دیدار کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) عبدالرضا الفتی فرمانده جدید سپاه روانسر به همراه حسن عبدالهی رئیس بنیاد شهید با دو خانواده ایثارگر دیدار کرد.

 

 

سرهنگ الفتی فرمانده سپاه ناحیه روانسر در سخنانی خدمت در نهاد مقدس بنياد شهيد را يك توفيق الهی دانسته و خدمت به این عزیزان را تلاش در راستای ترويج فرهنگ ايثار وشهادت برشمرد.

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

فرمانده سپاه ناحیه روانسر تودیع و معارفه شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیخ روانسر،  صبح روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه سال جاری در محل سالن ارشاد اسلامی شهرستان روانسر مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه روانسر با حضور مسئولان استانی و شهرستان روانسر برگزار شد.

در این تودیع و  معارفه سرهنگ الفتی جانشین فعلی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جایگزین علی اصغر اله دانه  فرمانده سپاه ناحیه روانسر شد.

 

۱ خوانده

فرمانده سپاه ناحیه روانسر از خانواده ی شهدا شهرستان دلجویی و قدردانی کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)سرهنگ علی اصغر اله دانه فرمانده سپاه ناحیه روانسر نیز گفت: عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران را مدیون ایثار و از خود گذشتگی  ایثارگران عزیز می دانیم.

وی در ادامه افزود:  افزود: دیدار با خانواده شهدا افتخاری برای ماست و زنده نگه‌داشتن یاد شهدا باعث استمرار آرمان‌های شهدا، امام و انقلاب اسلامی است.

 

در این دیدارها از صبر و رشادت خانواده های معظم ایثارگر مولود کرمی ، علی احمدی ، حیدرقنبری ، صیداحمد مرادی ، عبدالله امیری و حسینعلی مرادی قدردانی شد

این مطلب ۲ بار خوانده شده

کلینیک تخصصی درمانی در روانسر بزودی احداث می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) فرمانده سپاه ناحیه روانسر گفت: بحمد الله و با پیگیری های مکرر به عمل آمده و حمایت های معاونت محترم بهداشت ودرمان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خوشبختانه موافقت نهایی احداث کلینیک تخصصی درمانی در شهرستان روانسر به عمل آمده ودرصورت تامین نهایی مشکل زمین کلینیک مردم شریف و شهید پرور و انقلابی شهرستان روانسر سریعاشاهد کلنگ زنی این مرکز و افتتاح و راه اندازی آن به منظور خدمت رسانی بهداشتی ودرمانی هرچه بهتر و بیشتر به این مردم شریف خواهیم بود.

۱ خوانده

۳۰ بسته رایگان غذایی به خانواده دانش آموزان محروم روانسر توزیع شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) فرمانده سپاه روانسر با بیان این خبر گفت در این مرحله از سلسله طرح های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان روانسر ۳۰بسته غذایی رایگان درمیان خانواده دانش آموزان محروم و یتیم در شهر روانسر توزیع شد.

سرهنگ اله دانه با اشاره به طرح های محرومیت زدایی سپاه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول عمر خود ثابت کرده است همواره ور راستای یاری رساندن به محرومان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

دیدار فرماندهی وکارکنان سپاه روانسر با خانواده شهدای شاهو

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) فرماندهی و پرسنل سپاه روانسر و همچنین ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان روانسر به منظور دیدار باخانواده شهدای بخش شاهو و همچنین هماهنگی با این خانواده ها امروز میهمان بخش شاهو بودند.

 

در این دیدار ها فرمانده سپاه روانسر با اشاره به رشادت و مردانگی شهدای ایران عزیز اسلامی گفت :شهدای منطقه اورامانات بهترین معنای وحدت اسلامی ونمونه بارز و گویای وحدت و همبستگی در کشور ما هستند.

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

تسهیلات اقتصاد مقاومتی در خدمت بسیجیان روانسری( گزارش ۲)

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) خانم شیما ویسی از بانوان بسیجی شهرستان روانسر که از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه روانسر استفاده کرده

بانوی بسیجی شهرستان روانسر در سال ۹۴ مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام اقتصاد مقاومتی در عرصه تولید زعفران دریافت نمودم که به دلیل مناسب بودن بازدهی آن این عرصه را انتخاب کردم او از همکاری اعضای خانواده در این کار گفت که امکان اشتغال ۱ نفر را فراهم نموده است

۱ خوانده

تسهیلات اقتصاد مقاومتی در خدمت بسیجیان روانسری( گزارش ۱)

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) عبدالستار عبدالهی از جوانان بسیجی شهرستان روانسر است که از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استفاده نموده و با ایجاد یک واحد پرورش ماهی برای ۲ نفر ایجاد اشتغال نموده است

جوانان بسیجی شهرستان روانسرگفت در سال ۹۴ از سازمان بسیج سازندگی مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام دریافت نمودم و با صرف هزینه ۱۰۰ میلیون تومان آورده شخصی این واحد پرورش ماهی را ایجاد نمودم که برای ۲ نفر شرایط اشتغال به کار مهیا شد و همچنین با مکانیزه کردن واحد پرورش ماهی میزان تولید آنرا تا دو برابر افزایش دادم.

۱ خوانده

اردوی جهادی هفت روزه بسیجیان حوزه فجر حسن آباد برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)ناحیه روانسر،  به همت ۳۰نفر ازبسیجیان حوزه فجر حسن آباد اردوی جهادی هفت روزه برگزار شد.

در این اردوی جهادی هفت روزه تعداد ۳۰نفر از بسیجیان برای تکمیل خانه نیازمند روستای تپه کوئیک به یاری آنان رفتند.

 امیری مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه روانسر اظهار داشت: اولویت کار بسیج سازندگی در فعالیت های عمرانی متمرکز بر حاشیه شهرها وروستاهااست و بسیج سازندگی آمادگی کامل رابرای کمک در اجرای پروژه های مناطق دور افتاده را دارد.

بسیج در تمامی عرصه سازندگی، جهادی و عمرانی حضور کارآمد دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار ناحیه روانسر ضمن بیان اینکه بسیج درس صداقت را در تمامی عرصه های به خوبی پس داده است عنوان کرد: بسیج امروزه در عرصه سازندگی و جهادی پرچمدار است.

 

 

فرمانده ناحیه روانسر با بیان اینکه بسیج سازندگی با واگذاری تسهیلات و پرداخت وام های اقتصادی در حوزه و عرصه های پرورش مرغ بومی،زعفران، قارچ ،شیلات و دام سبک وسنگین ورود ارزشمندی داشته است

 

صفحات