ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۸ بار خوانده شده

در اولین روز از دهه مبارک فجر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) به نقل از ناحیه اسلام آبادغرب،به مناسبت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر رژه موتورسواران با حضور بسیجیان و همکاری ارتش ،نیروی انتظامی در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار گردید.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

مراسم بزرگداشت سالروز ۹ دی در اسلام آبادغرب برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از ناحیه اسلام آبادغرب،مراسم بزرگداشت سالروز ۹ دی با حضور باشکوه مردم ولایتمدار اسلام آبادغرب و با سخنرانی آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) به نقل از ناحیه اسلام آبادغرب،در چندسال اخیر بسیجیان شهرستان اسلام آباد غرب در پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد عرصه اقتصاد مقاومتی شده و افتخار این را دارند که از پیشگامان این عرصه هستند .

امروز روستاییان به عنوان یکی از مدافعان اصلی تحقق زیرساخت های اقتصاد مقاومتی در تولید نقش بسزایی دارند.

 

این مطلب ۵ بار خوانده شده

مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اصناف

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه اسلام آبادغرب،مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اصناف شهرستان اسلام آبادغرب با حضور سرهنگ خدادادیان،رئیس اداره تعزیرات ،مسئولین ادارات اعضای شورای حوزه،فرماندهان پایگاه ها و جمعی از بسیجیان در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه شهرستان اسلام آبادغرب برگزار گردید.

در این مراسم سرهنگ خدادادیان فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ پاسدار ولی محمدی سرگرد پاسدار جهانشاه محمدی را به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی کرد.
 

این مطلب ۳ بار خوانده شده

اجتماع بزرگ مدافعان حرم در اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از ناحیه اسلام آبادغرب،همایش بزرگ مدافعان حرم با حضور جمع کثیری از بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب در سالن ورزشی انقلاب این شهر برگزار شد.

در این مراسم سردار عبدالله ویسی از فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس ضمن بررسی ارزش های وجودی بسیج به معرفی نماد های بصیرت جهت بسیجیان پرداخت.

سینه زنی، رجز خوانی و اجرای نمایش هنر های رزمی توسط بسیجیان از دیگر برنامه های مراسم روز بسیج در اسلام آبادغرب بود.

 

این مطلب ۴ بار خوانده شده

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه اسلام آبادغرب، به مناسبت هفته بسیج، با حضور سرهنگ خدادادیان جمعی از بسیجیان، روحانیون، مسئولین شهرستان و فرماندهان نظامی ارتش  مزار شهدای اسلام آبادغرب را  غبارروبی و عطر افشانی کردند.

نشست تبیین بسیج انقلابی و خدمتگذار در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از ناحیه اسلام آبادغرب،، مراسم نشست تبیین بسیج انقلابی و خدمتگذار با حضور جمع کثیری ازبسیجیان  و فرمانده سپاه شهرستان اسلامآبادغرب و سخنرانی آقای احمدی در تالار شهردار این شهرستان برگزار شد.
 
در این مراسم برادر احمدی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار کرد: در هنگام خطر روحیه انقلابی گری به داد کشور می رسد.

وی افزود:امروز ارتش ۲۰ میلیونی بسیج یکی از مولفه های قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با قتدار هرجایی خطری تهدید کند در هر گوشه ای از دنیاباشد بسیج در آنجا حضور پیدا می کند.

برگزاری یادواره شهدای پایگاه حضرت زهرا(س) در اسلام آبادغرب

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از ناحیه اسلام آبادغرب، یادواره شهدای پایگاه حضرت زهرا(س) حوزه حضرت خدیجه (س) با حضور خانواده های معظم شهداء در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار گردید.

سرهنگ بیژن خدادادیان فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب  تكریم و تجلیل از شهدا راموجب تداوم ریشه‌های انقلاب و پاسداشت آرمان‌های امام (ره) ذكر كرد .

وی برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی را امری مهم و مثبت عنوان كردو اظهار داشت: یادواره‌ها مانند سنگری در مقابل جنگ نرم به شمار می‌روند .

تكريم بسيج، احترام به مردانگي و مروت است/تشریح برنامه های هفته بسیج در اسلام آبادغرب

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه اسلام آبادغرب، سرهنگ خدادادیان ضمن تسلیت ایام اربعین اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره ۱۲۸۰ شهید شهرستان اسلام آبادغرب، گفت: بسیجیان، سرو قامتانی هستند که سرو در توصیف عظمتشان خمید و دریادلانی که دریا برای تفهیم وسعتشان خشکید، پروانه صفتانی که شمع از سوز و جمالشان آب شد، غیرتمندانی که کوه از هیبت غیرتشان فرو ریخت و طلایه‏ دارانی که حق در سیمایشان متجلّی است.

بسیج یک افتخار و یک ارزش است/ روحیه و معرفت بسیجی باید فراگیر شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)  ناحیه اسلام آبادغرب،جلسه ستاد هفته بسیج با حضور سرهنگ خدادادیان فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب ، مسئولین معاونت های این ناحیه و فرماندهان حوزه ها در سالن جلسات این ناحیه برگزار گردید.

فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب هفته بسیج را فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزشها دانست و گفت: هفته بسیج یادآور خاطره پرشکوه مجاهدانی است که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری، شجاعت و شهامت را ترسیم کردند.

صفحات