ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

۱ خوانده

نشست روشنگری در پایگاه بسیج شهید قمری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندان: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین یوسفی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران برگزار  شد و وی مطالبی را درباره انقلاب اسلامی بیان کرد.

گفتنی است در این مراسم مدیران خطوط لوله و مسئولین دیگر ادارات تابعه حوزه ۵ بسیج کارمندی امام محمد باقر (ع) حضور داشتند.

ایستگاه صلواتی ویزیت رایگان توسط بسیجیان صنعت نفت برپا شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج کارمندان، به مناسبت دهه مبارک فجر علاوه بر برپایی ایستگاه صلواتی ویزیت  رایگان توسط پزشکان بسیجی پایگاه بسیج بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور از پایگاه های تابعه حوزه پنج بسیج کارمندی امام محمد باقر(ع)، مدیران و مسئولین و کارکنان این پایگاه نیز در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن حضور یافتند.

۱ خوانده

اردوی جهادی توسط کارمندان بسیجی حوزه ۹ برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندان:

 

۱ خوانده

تیم ورزشی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کرمانشاه در جایگاه نخست ایستاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج کارمندان، اولین المپیاد ورزشی بسیج کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وشرکتهای تابعه؛ بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ٬ شرق و غرب به مدت سه روز در مجموعه فرهنگی ورزشی آبعلی متشکل از حدود ۱۴۰نفر از خواهران و برادران ورزشکار در رشته های فوتسال ٬ شنا و تیراندازی برگزار شد.

 

۱ خوانده

هیئت قشر اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه- بسیج کارمندان،  در این جلسه با تلاوت ایات ۱۴۴الی ۱۴۹سوره مبارک بقره توسط برادر صادقی شروع شد,سپس حاجی شهابی فرمانده پایگاه ضمن خوشامدگویی به برادران,موضوعای نشست را تقریر نمودند.ایشان با ذکر احادیثی از امامان معصوم بر ضرورت شاد زیستن و دوری از غم و اندوه تاکید کردند.

وی با ذکر صفات بسیج و بسیجی از منظر امام و رهبری برادران را به حضور در عرصه ها دعوت کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

بازرسی مسئول سازمان بسیج کارمندان از نواحی کارمندی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندان، از هفته پیش تا کنون مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه، آقای نادری به همراه مسئولین مرکز، به بازدید از نواحی کارمندی پرداختند.

طی این هفته از حوزه های کارمندی در شهرستانهای اورامانات از جمله پاوه، جوانرود، روانسر، ثلاث باباجانی و شهرستانهای اسلام آباد غرب، کرند غرب و سرپل ذهاب بازدید به عمل آمد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه روند کلی این نواحی را رو به رشد ارزیابی کرد.

۱ خوانده

مجمع سالیانه قشر بسیج کارمندی در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندان، جودکی در اجلاس سالیانه مجمع بسیج کارمندان استان کرمانشاه، اظهار داشت: عزم استانی و کشوری برای مبارزه با قاچاق وجود ندارد چه اینکه تا پرونده ای برای پیگیری محول می شود آماج تماسهای تلفنی و سفارشها شروع می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی تعاونی مرز نشینات را بزرگترین سو استفاده کنندگان قاچاق دانست و گفت: برخی از سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به ضعفا سو استفاده می کنند و مقادیری کالا وارد می کنند که حتی نیاز کشورهای همسایه را نیز تامین می کند و بسیار مازاد بر نیاز ضعفا است.

۱ خوانده

برگزاری مراسم زیارت عاشورا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندی: این مراسم با حضور ۳۵ نفر از برادران این پایگاه و ۲۵ نفر از خواهران پایگاه با حضور مدیر و معاونان و پزشکان و کارکنان این اداره و حجت الاسلام و المسلمین صابری فر در این اداره برگزار گردید.

بصیرت یعنی شناخت معیارهای صحیح برای سنجش رویدادهای مختلف

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج کارمندی، دکتر عدالتخواه ریاست محترم کل دادگستری و فرمانده حوزه ٩ بسیج کارمندی امام علی (ع)  بسیج را یکی از موالید مبارک انقلاب دانست و خاطر نشان ساخت: تشکیل بسیج به فرموده مقام معظم رهبری از ملهمات به امام راحل بود. امروز حشد الشعبی عراق مشقی از این درس است که بحمدالله توفیقات آن را شاهدیم.

رئیس کل دادگستری یادآور شد: بسیج محصول مردمی بودن نظام است و امروز هم می بینیم سیل خروشان مطاوعت مردمی که شیفته رهبری خود هستند.

جلسه شورای عالی قشر کارمندی در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه-بسیج کارمندی؛   در اين جلسه دكتر جمشيدي مديرعامل شركت پالايش نفت كرمانشاه ضمن تسليت به مناسبت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان طي سخناني به تشريح رويكردهاي اقتصادي پيش روي كشور پرداخت و با اشاره به اينكه ماهيت استكبار ستيزي نظام جمهوري اسلامي منجر به ايجاد شرايط خاصي شده است كه هجمه و توطئه و فشار زيادي بر اين نظام وارد کرده است گفت : بديهي است الگوهاي اقتصادي ما بايد متناسب با شرايط موجود تعريف شود.

صفحات