ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در شهرستان کنگاور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): مریم مسرور ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، اظهار داشت: کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور به منظور گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و نیز معرفی اهداف وآرمان‌های انقلاب، رساندن پیام آن و ایجاد بصیرت افزایی و شور و شعف به ویژه در میان جوانان اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری دراین شهرستان نموده است.

وی تصریح کرد: "جشن انقلاب" از جمله این برنامه ها بود که با حضور مسئولین، هنرمندان، بسیجیان و آحاد مردم انقلابی در آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) این شهرستان برگزار گردید.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

"جهت کدوم طرفه" به دوازدهمین جشنواره تئاتر بسیج راه یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صلاح االدین قره تپه از راهیابی نمایش خیابانی "جهت کدوم طرفه" به دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج خبر داد.

وی افزود: در راستای فراخوان سازمان بسیج هنرمندان کشورطی خرداد ماه امسال مبنی بر ارسال نمایشنامه هایی با موضوع آزاد، بسیجیان هنرمند استان نیز با ارسال ۳۷ اثر به دبیرخانه مرکزی تهران در این جشنواره شرکت نمودند.

قره تپه ادامه داد: از بین  آثار ارسال شده ۸ طرح انتخاب و  طی کارگاه آموزشی دو روزه منطقه ای در کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفتند.

۱ خوانده

برگزاری نشست سرمربیان صالحین بسیج هنرمندان کشور در مشهد مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صلاح الدین قره تپه ازبرگزاری نشست سرمربیان صالحین بسیج هنرمندان کشور با حضورغلامرضا منتظری رئیس سازمان بسیج هنرمندان، مسئولین سازمانهای بسیج هنرمندان سراسر کشور وسرمربیان صالحین در مشهد مقدس خبر داد.

طی این نشست حجه الاسلام والمسلمین محمد آفتابی سرمربی صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به ایراد سخن پرداخت.

وی پیرامون محورهایی اصلی این نشست که شامل:

۱-شيوه ها و روشهاي موثر در تربيت ديني و تقويت بعد معنوي هنرمندان

این مطلب ۲ بار خوانده شده

"اینجا همه تو را می شناسند" در شهرستان سنقر به اجرا درآمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): علی حشمتی گفت: این نمایش یکی از سه اثر راه یافته به بخش نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج است که از تارخ ۲۹ دیماه ۹۵ به مدت سه روز در شهرستان سنقر به اجرا در می آید.

وی عنوان کرد:  از آنجایی که شرکت در مرحله نهایی این جشنواره مستلزم اجرای عمومی نمایش های برگزیده می باشد، تئاتر "اینجا همه تو را می شناسند" به مدت سه روز و در دو سانس ۱۵ و ۱۹:۳۰ به روی صحنه می رود.

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان سنقر تصریح کرد: مکان اجرای این اثر سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر خواهد بود.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

کارگاه داستان نویسی گلواژه ی بصیرت در کنگاور برگزار شد

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج کارمندی، کارگاه داستان نویسی گلواژه ی بصیرت با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه وبه همت کانون بسیج هنرمندان ناحیه کنگاوردراین شهرستان برگزار شد.

در این کارگاه که با هدف آموزش اصول ومبانی داستان نویسی برپا گردید استاد مهرداد رضایی فر ٬ استاد دانشگاه رازی کرمانشاه و مسئول انجمن ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به تدریس پرداختند .

در این کارگاه ۶۰ نفر از هنرمندان حلقه های صالحین حوزه ادبیات داستانی کانون بسیج هنرمندان کنگاور حضور داشتند.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

بازبینی نمایشنامه های برگزیده دوازدهمین جشنواره تئاتر سراسری بسیج استان در کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صلاح الدین قره تپه گفت: در راستای فراخوان سازمان بسیج هنرمندان کشورطی خرداد ماه امسال مبنی بر ارسال نمایشنامه هایی با موضوع آزاد، بسیجیان هنرمند استان نیز با ارسال ۳۷ اثر به دبیرخانه مرکزی تهران در این جشنواره شرکت نمودند.

وی افزود: از بین  آثار ارسال شده ۸ طرح انتخاب و  طی کارگاه آموزشی دو روزه منطقه ای در کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفتند.

نشست روشنگری ویژه آسیب های شبکه های اجتماعی در شهرستان کنگاور برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):مریم مسرور از برگزاری نشست روشنگری ویژه آسیب های شبکه های اجتماعی در مجتمع یادگار امام(ره) شهرستان کنگاور خبر داد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاورافزود: این مراسم با هدف معرفی لغزشگاهها وآسیب های موجود در شبکه های اجتماعی ،آگاهی بخشی نسبت به نقشه های شوم دشمنان اسلام برای جوانان ونوجوانان  وسلب خلاقیت وشور ونشاط از آنان با حضور علاقه مندان برگزار شد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

فراخوان مسابقه "کعبه عشق" در شهرستان کنگاور منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، مریم مسرور مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور از فراخوان مسابقه "کعبه عشق" با محوریت بیان فضائل و کرامات "امام خامنه ای مدظله العالی" به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: براین اساس هنرمندان رشته های  شعر و خوشنویسی این شهرستان می توانند در رده های مختلف سنی در این مسابقه شرکت کنند.

۱ خوانده

برگزاری کارگاه تخصصی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): نخستین کارگاه تخصصی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در این شهرستان برگزار شد.

این مراسم با حضور جمعی از مدیران کانونها و بسیجیان شهرستانهای کرمانشاه، کنگاور، هرسین، دالاهو و جوانرود برگزار و طی آن جانجانی از اساتید اخلاق حوزه و دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیان احکام نگاه به نامحرم، حجاب زن در برابر مرد و به طور کلی محدوده حجاب بانوان در برقراری روابط اجتماعی از موضوعات مورد بحث این کارگاه بود.

برگزاری محفل شعر خوانی به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه در کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همزمان با سالروز حماسه ۹ دی و تجدید میثاق با ولایت پیش از ظهر امروز محفل شعرخوانی با محوریت این حماسه ماتدگار،  با حضور مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، تعدادی از شعرای برجسته استان و جمعی از بسیجیان در مسجد الزهرای شهرک پردیس کرمانشاه برگزار شد.

طی این مراسم که با همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و با همکاری بسیج محلات خواهران "حوزه نور" ناحیه این شهرستان برگزار شد، شاعران به شعر خوانی با موضوع بصیرت و بیداری اسلامی و با محوریت حماسه نهم دی ماه پرداختند.

صفحات