ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

راه اندازی اولین کانون بسیج مداحان در شهرستان روانسر منطقه اورامانات

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،سرهنگ خوش اخلاق اظهار داشت: با راه اندازی کانون بسیج مداحان در شهرستان ها، برگزاری گرهمایی های سیاسی، بصیرت افزایی، در تلاش هستیم تا از انحرافات در مداحی ها بکاهیم.

حضور با شکوه ذاکران و مداحان اهل بیت(ع) وشاعران آیینی در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، بمناسبت روز جهانی قدس مداحان و ذاکران ومسئولین هیئات مذهبی شهر کرمانشاه با دعوت سازمان بسیج مداحان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان بصورت با شکوه ومنظم وبا بنر وپرچمهای مشخص در کنار سایر مردم شریف ومومن وروزه دار استان در راهپیمایی که از ساعت ۱۱:۳۰ از جنب میدان انقلاب آغاز شد.

شرکت سپس در نماز دشمن شکن جمعه که به امامت نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه کرمانشاه حضرت آیت الله علما برگزار شد شرکت نمودند.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

به مناسبت روز جهانی قدس:

این مطلب ۳ بار خوانده شده

به همت سازمان بسیج مداحان:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،مراسم افطاري با حضور سرپرست سازمان بسیج مداحان ،مسئول کانون مداحان استان ومداحان وذاکران برجسته به مناسبت ميلاد با سعادت امام حسن مجتبي (ع) در مسجد بقیه الله برگزار شد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

سازمان بسیج مداحان خبرداد:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،لیستی از هیئات و مساجادی از برگزاری شب های قدربه شرح ذیل:

این مطلب ۲ بار خوانده شده

ماه رمضان وتاثیر آن برسبک زندگی دینی

حجه الاسلام علی گلیاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان ،در مورد نقش ماه رمضان وتاثیر آن برسبک زندگی دینی گفت:با توجه به اینکه سبک زندگی ما باید بر سبک بندگی شود؛ماه مبارک رمضان فرصت ظهور این سبک را به ما می دهد.یکی از ویژگی های خاص ماه رمضان این است که احسان و نیکوکاری را در بین مسلمین تقویت می کند و افراد را به یاد انسانهای تنگدست و نیازمند می اندازد، روحیه دستگیری از مستمندان و ضعفا را در افراد تقویت می کند.

۱ خوانده

سازمان بسیج مداحان:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،یکی از روحانیون محترم نقل می کردند که :زمانی به خدمت مرحوم کل احمد آقا رسیدم ایشان در اثنای کلامشان ،مکاشفه ای را نقل کردند که تاثیر زیادی برروی من گذاشت ایشان فرمودند:دیشب پرده از مقابل چشمانم کنار رفت؛وشرق وغرب عالم ملک وملکوت را نشانم دادند.اما هرکجا که نظر کردم،وجود مقدس مولای متقیان (ع)در آنجا حضور داشت ؛وتمام ذرات عالم ،از هستی آن بزرگوار لبریز بود.

چندان که در آفاق نظر کردم ودیدم                 از روی یقین ،در همه موجود علی بود.(مولوی)

این مطلب ۲ بار خوانده شده

سازمان بسیج مداحان:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،ماه مبارک رمضان در حقیقت یکی از نعمات بزرگ پروردگار بوده که به منظور شستشوی وجود مان از گناهان به ما اعطاء گردیده است، لذا به هر خواهر و برادر با درک ماست تا از این لحظات گرانبها و از این شانس طلایی به منظور محو نمودن اشتباهات، خطاها و گناهانی که از ما سر زده است استفاده نماید ، و با باز گشت این ماه مبارک و پر فیض همزمان با آنکه از فواید طبی آن برخوردار می‌شویم، از فواید دنیوی و اخروی آن نیز مستفید گردیم.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

سرهنگ خوش اخلاق:

سرهنگ خوش اخلاق سرپرست بسیج مداحان  در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان این مطلب گفت:رمضان؛ ماه نزول قرآن و ماه خداوند است ماهی که شب‌‌های قدر را در دل خود جای داده و فضیلت بسیار زیاد و نامحدود دارد.

وی در ادامه اذعان داشت: کسی که به زیردستان خود در این ماه آسان بگیرد، خدا او را مورد بخشش قرار داده و از آتش دوزخ رها می کند.

خوش اخلاق با اشاره به حدیثی از امام سجاد(ع) عنوان کرد: باید از خداوند بخواهیم که خدایا به ما توفیق شناخت، فضیلت این ماه را عنایت کن و توفیق تجلیل و تکریم این ماه را بر ما عطا فرما.

این مطلب ۶ بار خوانده شده

حجه الاسلام عزتی

حجت السلام جمال عزتی سرمربی حلقه های صالحین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج مداحان اظهار داشت:ماه مبارک رمضان یک ماه بزرگ است که ظرفیت مارا گسترش، زیبا و لطیف خواهد کرد که قرآن کریم و عظیم را بتوانیم درک کنیم، زندگی که قرآنی و الهی باشد نورانیت دارد وسعت لذت و آرامش دارد، تنهادرک والا و بالایی باشد تا قرآن را درک کنیم و به باطن قرآن برسیم چرا که باطن وحقیقت قرآن است که می تواندراهنمای زندگی ما باشد.

 

صفحات