ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

زنگ سپاس از معلم در مدارس شهرستان ثلاث باباجانی به صدا درآمد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه ثلاث باباجانی، باحضور امام جمعه شهرستان و جانشین سپاه ثلاث باباجانی و رئیس اداره آموزش و پرورش و روسای سایر ادرات وارگانها زنگ سپاس معلم به صدا در مدرسه ابتکار این شهرستان به صدا در آمد.

در این مراسم ضمن خیر مقدم توسط رئیس اداره آموزش و پرورش ، امام جمعه شهرستان ضمن تبریک هفته معلم و سالروز شهادت شهید مطهری و هفته عقیدتی افزود: جایگاه معلمی جایگاه رفیعی است و اگر امروز نظام جمهوری اسلامی بر اوج قله افتخار است و تولید علم می کند، این تولید علم مدیون زحمات معلمان است.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

بازدید از حلقه صالحین برادران شهید سفاهن ناحیه ۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، این نشست ابتدا با قرائت آیاتی از کلام الله مجیدآغاز شد و با موضوع " شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه " برگزار گردید.

فروزان قبادی سرگروه حلقه صالحین برادران شهید سفاهن ضمن خیر مقدم به اعضا و مسئول محترم سازمان، در خصوص شهدای مدافع حرم استان و نیت و اهداف این شهدای گرانقدر مطالبی را بیان نمود.

در ادامه هرکدام از اعضای حلقه به بیان زندگی نامه و وصیت نامه این شهدای گرانقدر پرداختند.

در پایان خدادادیان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) نیز مطالب مهمی را در راستای موضوع بیان نمودند.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

بازدید از حلقه صالحین شهید بهروز عبدالملکی ناحیه ۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، این نشست ابتدا با قرائت آیاتی از کلام الله مجیدآغاز شد و با موضوع " احسان و نیکوکاری" برگزار گردید.

گفتنی است، بیژن خدادادیان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و رضا امیری مدیریت تعلیم و تربیت سازمان از این حلقه بازدید به عمل آوردند.

خدادادیان بالاترین صله رحم را در این دنیا بوسیدن دست پدر و مادر دانست و افزود: صله رحم روزی و برکت را زیاد می کند.

از حلقه صالحین شهید جواد تیر انداز دبستان پیام بازدید به عمل آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، این جلسه که خانم پروانه امیریان سرگروهی آن را به عهده داشت با بازدید مسئول و مدریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) همراه بود.
 

خدادادیان مسئول بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با اشاره به مضرات شبکه های اجتماعی،ماهواره،اینترنت و نقش رسانه های جمعی در رواج بی بند و باری اخلاقی، مطالبی را در خصوص مقابله با ناهنجاری های اجتماعی، عدم پایبندی مذهبی و بلوغ زودرس جوانان در مسائل جنسی بیان کرد.

نشست روشنگری کانون بسیج فرهنگیان ناحیه ۳ سپاه شهرستان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان،  این مراسم روز پنج شنبه مورخه ۹۴/۱۱/۲۷ با موضوع گفتمان انقلاب اسلامیو ولایت  با حضور ۷۰۰ نفر از فرهنگیان بسیجی آموزش و پرورش ناحیه ۳ در محل حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص) برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه کرمانشاه، با اشاره به مسایل سیاسی روز و انتخابات پیش رو، خواستار حضورهرچه بیشتر در انتخابات و انتخاب افراد اصلح بر اساس معیار و مبانی انقلاب اسلامی شد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

یادواره ۱۷۰ شهید فرهنگی استان کرمانشاه به روایت تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، در این مراسم معاون وزیر آموزش و پرورش، استاد حوزه علمیه قم، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ،رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از خانواده های شهدای فرهنگی و فرهنگیان استان کرمانشاه حضور داشتند.

رونمایی از کتاب های شهیدان قلم و زنگ پرواز و اجرای شعرخوانی، مداحی، سرود دانش آموزی و نمایش تئاتر با موضوع انقلاب از دیگر برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد.

همچنین برپایی نمایشگاهی با محتوای شهدای انقلاب از برنامه‌های جانبی این یادواره بود.

 

جلسه حلقه مربیان صالحین خواهر و برادر سازمان بسیج فرهنگیان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، در این نشست که مربیان حلقه های صالحین برادران و خواهران کانون های بسیج فرهنگیان شهرستان ها حضور داشتند، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان ضمن خیر مقدم به مدعوین، در خصوص مسئله نفوذ و شرکت در انتخابات هفتم اسفند ماه مطالبی را بیان کرد.

خدادادیان در ادامه  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب فرد اصلح، حضور حداکثری فرهنگیان بسیجی پای صندوق های رأی را خواستار شدند.

بازدید از حلقه صالحین متربیان شهید نوذر محرابی صورت گرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، جلسه حلقه صالحین متربیان روز چهارشنبه در محل نمازخانه دبستان شیما مرادی برگزار شد.
در این جلسه که ساعت ۱۰ صبح آغاز شد، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه ضمن بیان مطالبی پیرامون انتخابات پیش رو و اهمیت حضور فرهنگیان در این انتخابات یادآور شد که انتخابات مظهر اقتدار ملی است.


خدادادیان در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب فرد اصلح،خواستار حضور حداکثری فرهنگیان بسیجی پای صندوق های رأی را خواستار شدند.

برگزاری نشست روشنگری کانون بسیج فرهنگیان ناحیه ۲ آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، کانون بسیج فرهنگیان ناحیه دو به مناسبت ده فجر اقدام به برگزاری نشست روشنگری به حضور ۳۵۰نفراز فرهنگیان بسیجی آموزش وپرورش ناحیه دو شهرستان کرمانشاه نمود.

سخنران این نشست که درتاریخ ۹۴/۱۱/۱۲ساعت ۱۴درسالن جلسات دبیرستان شهدای پروین زاد برگزارگردید،  مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان کشوراستاد نجیب زاده بود.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

نخستین یادواره شهدای فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج فرهنگیان، در این مراسم معاون وزیر آموزش و پرورش، استاد حوزه علمیه قم، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ،رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از خانواده های شهدای فرهنگی و فرهنگیان استان کرمانشاه حضور داشتند.

رونمایی از کتاب های شهیدان قلم و زنگ پرواز و اجرای شعرخوانی، مداحی، سرود دانش آموزی و نمایش تئاتر با موضوع انقلاب از دیگر برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد.

همچنین برپایی نمایشگاهی با محتوای شهدای انقلاب از برنامه‌های جانبی این یادواره بود.

صفحات