ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

پیروی از ولی فقیه یک ضرورت است/ نباید بگذاریم حوادث تلخ تاریخ تکرار شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج طلاب، حجت الاسلام مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقر در مراسم شهادت امام موسی کاظم(ع) که در حوزه علمیه امام خمینی(ره) سنقر برگزار شد به بیان ابعاد زندگی امام کاظم(ع) پرداخت و افزود: آن امام همام شخصیت بزرگی بود که به فضایل اخلاقی اهتمام ویژه داشت و با عبودیت و بندگی حقتعالی به درجات بالا و روح بلندی دست یافت.

وی زمان آن حضرت را اوج خفقان سیاسی و امنیتی بنی عباس دانست و عنوان کرد: به همین دلیل بنی عباس امام را سخت تحت مراقبت و حصر قرار داده بودند که مبادا با شیعیان ارتباط داشته باشد.

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده

سیره و روش انبیاء الهی در هر عصری بهترین الگو است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج طلاب، حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی، در جمع طلاب و روحانیون بسیجی شهرستان سرپل ذهاب ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) بیان کرد: سیره و روش انبیاءالهی در هر عصر و دوره ای می تواند بهترین الگو برای مردم و به خصوص طلاب و روحانیون باشد وهمچنان که آن امام همام هیچ گاه دست از فعالیت فرهنگی برنداشت ما نیز باید همواره در راه اعتلای فرهنگی تلاش کنیم.

وی به برخی صفات برجسته امام کاظم(ع) اشاره کرد و افزود: ازصفات اخلاقی امام موسی کاظم(ع) به عنوان « اتم» در همه ابواب یاد شده لذا میتوان درس های فراوان از ایشان گرفت.

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

پشتیبانی از ولی فقیه توطئه دشمنان را خنثی می کند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج طلاب، جلسه حلقه صالحین طلاب و روحانیون پایگاه امام خمینی(ره) سنقر با تبیین جایگاه ولایت فقیه و دوری از گناه برگزارشد.

در این جلسه حجت الاسلام شهبازی ضمن توصیه طلاب به تلاش و جدیت در امر تعلیم و تربیت، گفت: یکی از مسایل مهم در بحث های اخلاقی دوری از گناه است.

وی افزود: کسی که می خواهد گناه نکند باید زمینه های گناه را بشناسد و ایمان خود را قوی کند وهمین مهم ترین اصل برای تهذیب نفوس است.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

ولایت پذیری رمز موفقیت و پیشرفت نظام است

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج طلاب،  صبح امروز یکشنبه جلسه ای با محوریت آموزش و تبلیغ چند رسانه ای برای طلاب و روحانیون بسیجی پایگاه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام بنی عامریان مدیر مدرسه علمیه سنقر گفت: در هر شهری که حوزه علمیه وجود دارد باید محور برنامه های فرهنگی، اجتماعی و فعالیت های سیاسی حوزه علمیه و اساتید و طلاب باشند چرا که جامعه ما اسلامی است و این پرچم باید به دوش حوزه های علمیه باشد.

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

داشتن روحیه جهادی و بسیجی یکی از شرایط انقلابی ماندن است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج طلاب، آیین تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید عراقی(ره) کرمانشاه صورت گرفت.

حجت الاسلام سجاد کریمی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه در این مراسم گفت: بسیج طلاب یک تشکل طلبگی است که به فرمان امام(ره) تشکیل شد و جوانان را به یک جهاد علمی و مبارزه خستگی ناپذیر در سنگر علم و عمل فراخواند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حوزه انقلابی گفت: اگر بخواهیم نظام اسلامی همچنان انقلابی و اسلامی بماند باید حوزه های علمیه انقلابی بماند در غیر اینصورت نظام در خطر انحراف قرار کمی گیرد.

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده

کسب مقام توسط ورزشکاران طلاب بسیجی استان کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بسیج طلاب: ورزشکاران طلاب بسیجی استان کرمانشاه در جشنواره فرهنگی سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور موفق به کسب یک مقام دوم و یک مقام سومی کشور شدند.

تیم اعزامی استان کرمانشاه با کسب یک مدال نقره توسط آقای امیر حسین محمدی در رشته شنا و یک مدال برنز در رشته تکواندو توسط جبار عبدی به کار خود پایان داد.

این جشنواره ورزشی از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ بهمن توسط سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور در تهران برگزار شد و بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه توانست با سهمیه در این جشنواره شرکت کند

این مطلب ۳ بار خوانده شده

اعزام روحانی کاروان به راهیان نور دانش آموزی

حجت الاسلام سجاد کریمی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از اعزام جمعی از روحانیون بسیجی به عنوان روحانی کاروان، اردوی راهیان نور دانش آموزی خبر داد و افزود: با توجه به نقش عمیق و تاثیر گذار روحانیون، در طول مسیر این سفر معنوی به انتقال معارف دینی و اعتقادی خواهند پرداخت.

وی افزود: پاسخ دادن به سوالات شرعی دانش آموزان، مشاوره دینی، بیان اهداف شهدا، طرح مسابقه با موضوعات دینی و ... از ماموریت روحانیون کاروان دانش آموزی است.

۱ خوانده

طلاب بسیجی استان کرمانشاه در ۴ رشته ورزشی به رقابت پرداختند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بسیج طلاب: در ۲۱ بهمن ماه سالجاری یک دوره مسابقات ورزشی در ۴ رشته بین طلاب و روحانیون استان کرمانشاه  برگزار شد.

حجت الاسلام عباس کریمی، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه در این خصوص گفت: هر ساله در دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات ورزشی بین طلاب و روحانیون برگزار می شود.

وی افزود: هدف از اجرای این مسابقات ایجاد روحیه نشاط و شادابی طلاب است.

آیین افتتاح پایگاه بسیج طلاب و روحانیون امام صادق(ع) سرپلذهاب

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج طلاب، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه گفت: ولایتمداری مهم ترین شاخصه طلاب و روحانیون است.

حجت الاسلام سجاد کریمی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در آیین افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج امام صادق(ع) در سرپلذهاب اظهار داشت: توجه به بسیج زمینه رسیدن به اهداف متعالی را فراهم نموده و در پیشرفت اعتقادی و رفتاری جامعه بسیار موثر است.

۱ خوانده

مسئول سازمان بسیج طلاب استان کرمانشاه خبر داد:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه بسیج طلاب و روحانیون، حجت الاسلام سجاد کریمی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه، دهه فجر را یادآور رشادتهای مردم غیور ایران دانست و افزود: حراست و پاسداری از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه همه اقشارمردم بخصوص طلاب و روحانیون است.

 

صفحات