ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

۱ خوانده

کیانوش رستمی در اردوهای جهادی حضور پیدا کرد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج سازندگی، اردوی جهادی با حضور کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو امروز جمعه با حضور در روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه برگزار شد.

 

در ابتدای ورود این پهلوان کشور به روستا مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت که یکی از اهالی با خواندن دلنوشته ای به وی خیر مقدم گفت.

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

ناحیه مقاومت بسیج سپاه دالاهو برگزار نمود

سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه دالاهودر ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم محضر حضار و مدعوین محترم گزارشی مختصر از فعالیت های بسیج سازندگی شهرستان در قالب آمار وارقام بیان نمود وابراز امیدواری کرد حضور سردار غلامی وهیئت همراه منشا خیر وتحول برای محرومیت زدایی از شهرستان باشد.
فرماندار دالاهو با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج سازندگی باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)بر سازندگی است گفت: میزان بیکاری در سطح شهرستان قابل تامل می باشدو با توجه به پتانسیل ها ی فراوان شهرستان این آمار بسیار نگران کننده و تاسف بار است.

جلسه توجیهی قطب های صنایع تبدیلی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه دالاهو، سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه دالاهودر ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم محضر حضار و مدعوین محترم گزارشی مختصر از فعالیت های بسیج سازندگی شهرستان در قالب آمار وارقام بیان نمود وابراز امیدواری کرد حضور سردار غلامی وهیئت همراه منشا خیر وتحول برای محرومیت زدایی از شهرستان باشد.

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی قرارگاه اردوهای جهادی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج سازندگی، سومین جلسه شورای قرارگاه جهادی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان و با دبیری سازمان بسیج سازندگی این سپاه و سایر اعضای خود در محل دفتر معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان برگزار شد.

 سرهنگ فتاحی در این جلسه در خصوص عملکرد اردوهای جهادی در سال ۹۴ و ماقبل از آن و همچنین مشکلات این اردوها توضیحاتی بیان داشت.

دهمین جلسه تیم اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، در این جلسه از تولید کنندگان و تعاونی های موفق استان تعاونی از پشم تا فرش به مدیر عاملی سرکار خانم سرتیپی دعوت گردید. در جلسه فوق مقرر شد.

این تعاونی با انعقاد قراردادی ۳ برگی مورد تائید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اداره فرش  به هر یک از بافندگان بسیجی  اقدام به واگذاری نهاده اعم از نخ، نقشه و دار قالی کرده و در پایان محصول این تولید کنندگان را خریداری کند.

۱ خوانده

پرداخت بیش از ۲ میلیارد و ششصد میلیون تومان تسهیلات به دامداران عرصه اقتصاد مقاومتی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج سازندگی، کریمی، مدیر مرکز جهاد اقتصاد مقاومتی  سازمان بسیج سازندگی استان با اعلام این خبر گفت: از آغاز سال ۹۴ تا کنون بیش از ۲ میلیارد و ششصد میلیون تومان تسهیلات در سطح استان به متقاضیان فعالیت در این عرصه پرداخت شده است.

  وی افزود: از این مبلغ ۲ میلیارد تومان در عرصه پرورش دام سبک و ۶۰۰ میلیون تومان هم به پرورش دام سنگین اختصاص داشته است.

وی گفت: به موازات اعطای تسهیلات، برگزاری کلاسهای آموزشی و تامین نهاده، همچنین کمک و مشاوره ی لازم در ایجاد بازار فروش به این عزیزان ارائه خدمات شده است.

واکسیناسیون تمامی مرغهای بومی در طرح اقتصاد مقاومتی استان مرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج سازندگی، کریمی  مدیر مرکز جهاد اقتصادی سازمان بسیج سازندگی استان در این رابطه گفت: در یک طرح هماهنگ در سرتا سر استان بسیج سازندگی استان با همکاری اداره کل دامپزشکی استان اقدام به واکسناسیون بیماری آنفلوانزا ی مرغهای بومی کرده است.

در ادامه کریمی افزود: این واکسناسیون سراسری و بصورت رایگان بوده و به منظور عدم شیوه بیماری فوق حاد پرندگان و کاهش تلفات طیور و نیز جلوگیری از آسیب به این صنعت صورت گرفته است.

 

۱۰۰ بیسجی جویای کار به صندوق کار آفرینی مهر امید استان کرمانشاه معرفی شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج سازندگی، سازمان بسیج سازندگی در راستای تعامل و همکاری با بانکها و دستگاههای اجرائی استان از جمله صندوق کار آفرینی امید استان کرمانشاه، اقدام به معرفی ۱۰۰ نفر از بسیجیان جویای کار برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در عرصه مشاغل خانگی، به این صندوق گفت.

که مقرر شد صندوق کار آفرینی امید استان به هریک از متقاضیان معرفی شده مبلغ یکصد میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با اقساط ۳۶ ماهه پرداخت کند.

اعطای بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات به ریسندگان و بافندگان در استان کرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیج سازندگی، کریمی  مدیر مرکز جهاد اقتصادی سازمان بسیج سازندگی استان  کرمانشاه اظهار داشت: در سال ۹۴ خوشبختانه با رویکرد های جدید سازمان و استقبال خوب استان  از ابتدای سال تا کنون بیش از ۶۰۰ متقاضی فعالیت در عرصه ریسندگی و بافندگی اقتصاد مقاومتی داشته ایم که از این تعداد ۴۲۶ نفر دارای شرایط مناسب و موفق به اخذ تسهیلات خود شده اند و بطور یقین می توان گفت که تمامی آنان فعال هستند.

صفحات