ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۲ بار خوانده شده

شرکت بیش از ۲۰ هزار دانش آموز کرمانشاهی در مسابقه بزرگ علمی

صادق سامره در گفتگو با خبرنگار بسیج دانش آموزی با اعلام این خبر بیان داشت: مسابقه بزرگ علمی بسیج دانش آموزی در مقاطع ابتدایی ( دانش آموزان پایه های چهارم، پنجم و ششم) و راهنمایی در ۲۰ حوزه سطح استان، ۶ حوزه کرمانشاه و ۱۶ حوزه شهرستانهای تابعه برگزار می شود.

وی گفت: در این رقابت بیش از ۱۰ هزارو ۸۰۰ دانش آموز ابتدایی و ۹ هزار و ۸۰۰ دانش آموزان راهنمایی شرکت می کنند.

سامره با بیان اینکه این آزمون در ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه جاری برگزار می گردد اعلام کرد: نتایج این آزمون دو روز بعد یعنی یکم اسفند بر روی سایت bdfars.ir قرار خواهد گرفت.

۱ خوانده

نواختن زنگ انقلاب توسط فرزند شهید مدافع حرم در کرمانشاه

سلیمان محبی مدیرکل آموزش و پرورش استان صبح امروز در مراسم زنگ انقلاب با تبریک ایام دهه فجر و اینکه انقلاب اسلامی با ایثارگری و مجاهدت اقشار مختلف جامعه به پیروزی رسید گفت: انقلاب قیام مردم علیه استکبار بود، و مردم ایران با رهبری امام نزدیک به نیم قرن به مبارزه با طاغوت پرداختند.

محبی این انقلاب را نتیجه مبارزه اقشار مختلف جامعه دانست و افزود: مبارزان انقلاب در دوران پیروزی انقلاب، رزمندگان دفاع مقدس و در دوران حاضر دانشمندان این مبارزه را ادامه می‌دهند.

یکهزار و ۳۰۰ دانش آموز استان در آزمون بسته های هوشمند ثبت نام کردند

صادق سامره در گفتگو با خبرنگار بسیج دانش آموزی، با بیان اینکه نسل جدید آموزش با عنوان بسته های آموزشی هوشمند فسفر و جهش مورد استقبال دانش اموزان قرار گرفته است اظهار داشت: آزمون بسته های هوشمند در ایام دهه مبارک دهه فجر با حضور یکهزار و ۳۰۰ دانش آموز  دو مقطع ششم و هفتم استان برگزار می گردد.

وی افزود: این آزمون به صورت رایگان و جهت آمادگی دانش آموزان برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بسیار موثر می باشد.

۱ خوانده

برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز در سنقر

این مسابقات به همت بسیج دانش آموزی از روز سه شنبه ۵ بهمن سال جاری با بازی تیم های دبیرستان امام صادق (ع) و هنرستان شریعتی سنقر در سالن ورزشی ۹ دی شهرک اندیشه شهرستان آغاز گردید .


در این بازیها که با هدف گرامیداشت شهدای دانش آموز برگزار می گردد تیمهای منتخب مدارس پس از بازیهای مرحله گروهی برای مرحله حذفی آماده می شوند.

در اولین روز این بازیها تیم امام صادق (ع) با غلبه بر حریف خود هنرستان شریعتی، به دور بعد راه پیدا کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

دانش آموز شهید محمد جعفر حسن زاده

شهید محمد جعفر حسن زاده در اول فروردین ماه سال ۱۳۴۸ در گورین کنگاور به دنیا آمد. دوران تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش سپری نمود. با وجود سن کمی که داشت در انجام فعالیت های اجتماعی کوشا بود و به نظام جمهوری اسلامی و رهبری حضرت امام علاقه مند بود.


در مقطع دبیرستان مشغول تحصیل بود که به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد و سرانجام در شانزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در منطقه عملیاتی سردشت عملیات نصر ۷ بر اثر ترکش خمپاره به فیض شهادت و آرزوی همیشگی اش نائل گشت.

بازدید مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی استان از حلقه های صالحین مدرسه دخترانه عفت کنگاور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانش آموزی، حجت الاسلام ابوالفتحی مدیریت تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی استان از حلقه های صالحین  مدرسه دخترانه عفت کنگاور دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن خرسندی از برپایی حلقه های صالحین گفت: حلقه های صالحین نمود کانون های تربیتی می باشند. فلذا هدف از تشکیل حلقه های صالحین تربیت و رشد صحیح دانش آموزان است.

۱ خوانده

مرگ در راه خدا، معامله‌ای پر سود با آفریدگار است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانش آموزی، انسان‌ها اغلب برای زنده ماندن بیشتر تلاش می‌کنند، اما کسانی هم هستند که درک متعالی‌تری از فلسفه حیات و کسب مقام والایی که شهیدان راه خدا دارند، اینها حاضرند جان خود را فدا کنند و از شهادت در راه مکتب و دین خود استقبال کنند. مرگ در راه خدا، معامله‌ای پر سود با آفریدگار است، یعنی جان فدا کردن و به بهشت جاوید رسیدن. حضور جوانان و نوجوانی ایران اسلامی در جبهه های حق علیه باطل نیز نمود عینی شهادت طلبی است. شهید دانش آموز محسن فتحی یکی از دانش آموزانی است که برای دفاع از میهن و خاکش لحظه ای درنگ نکرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

شبکه های ماهواره ای ارزشهای اسلامی را از بین می برند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانش آموزی، به حجت الاسلام محمدی در همایش کمیته پشتییبانی بسیج دانش آموزی مدارس کرمانشاه با اشاره به خطرات فضای مجازی گفت:  فعالیتهای بی وقفه ی کانال ها و شبکه های ماهواره ی و تکنولوژی های موجود با هدف تخریب بنیان خانواده و از بین بردن ارزشهای اسلامی در جهان و در میان دانش آموزان و خانواده ها شیوع چشم گیری داشته است.

۱ خوانده

اردوی فرهنگی ویژه مدارس استعدادهای درخشان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانش آموزی، موسوی در همایش فرهنگی مدارس استعدادهای درخشان و در دبیرستان فرزانگان کرمانشاه با طرح این سوال که هدف از خلقت انسان چیست؟ بیان داشت: اگر انسان با اراده و علم خود به دستورالعمل سازنده خداوند که همان قرآن است کند می تواند جانشین الله بر روی زمین شود.


وی با بیان اینکه انسان می تواند ماورای خیلی کارها را انجام دهد بشرطی که شناخت داشته باشد افزود: خداوند می فرماید اگر به شناخت نرسی به زیر می افتی.

۱ خوانده

برگزاری آموزش بدو ورود بسیج عادی دانش آموزان هرسینی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانش آموزی، آموزش بدو ورود دانش آموزان بسیجی  با حضور  ۱۵۰ نفر از دانش آموزان در واحد مقاومت ابوریحان بیرونی برگزار شد.

سنگ سفیدی به عنوان مسئول برگزاری  این دوره  از  استقبال  خوب دانش آموزان  خبر داد و گفت: دانش آموزان شرکت کننده در دوره با نحوه نظام جم، تیراندازی د شناخت قطعات اسلحه، انواع آن و  ... آشنا می شوند.


وی ابراز داشت: برگزاری کیفی این برنامه می تواند موجب جذب دانش آموزان  به بسیج گردد.

صفحات