ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت: فریضه امر به معر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره حضرت فاطمه (س)بخش سرفیروزآبادبرگزار گ
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از مانور تذکر لسان

مقاله

این مطلب ۲ بار خوانده شده

بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) خبر داد؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج جامعه زنان، به مناسبت ولادت با سعادت یگانه دخت نبی اکرم(ص) و هفته زن گردهمایی خواهران پایور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) برگزار شد

در ابتدای این مراسم مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) شکوفه یعقوبی ضمن تبریک ایام هفته زن و خیر مقدم به پایوران زن استان از زحمات سال گذشته آنان قدردانی نمود.

در طی مراسم بعد از مولودی به تعدادی از خواهران با نام فاطمه و زهرا هدایایی داده شد و به تمام زنان پایور استان به مناسبت هفته زن لوح تقدیر و کارت هدیه بمبلغ  ۱۰۰۰۰۰۰ریال تقدیم شد

این مطلب ۲ بار خوانده شده

ماهواره مروج بدحجابی در جامعه است

اعظم کنجوری کارشناس مسائل اجتماعی در گفتگو با خبرنگار سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بیان کرد : امروزه وضعیت حجاب در شهر ما مناسب نیست و برخی از شهروندان از روی جهل یا تغافل ارزش هایس جامعه را زیر سؤال می برند . یکی از اصلی ترین دلایل گسترش بدحجابی در جامعه مسئله الگوهای مد و پوشش ارائه شده توسط ماهواره است که در بازار نیز نمود یافته اند،می توان دانست .

این مطلب ۴ بار خوانده شده

تفکر بسیجی حیات بخش انقلاب است

شکوفه یعقوبی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه  در گفتگو با خبرنگارسپاه حضرت نبی اکرم(ص) اظهار کرد: نیروی بسیج فرزند خلف انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: شأن و منزلت بسیج و نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در امور بقدری است که رهبر معظم انقلاب همیشه بر آن سفارش دارند.

این مسئول با اشاره به دلاورمردی های بسیجیان در دوران دفاه مقدس خاطرنشان کرد: این تفکر بسیجی بود که در دوران جنگ تحمیلی،از آب و خاک اسلامی دفاع کرد.

 یعقوبی یادآور شد: بسیج یک فرهنگ و راه و روش زندگی است و این فرهنگ است که آینده انقلاب اسلامی را تضمین خواهد کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

گزارش؛

این مطلب ۹ بار خوانده شده

مراسم عصر شعر توسط بسیج جامعه زنان برگزار شد

 

 

این مطلب ۳ بار خوانده شده

گزارش؛

این مطلب ۳ بار خوانده شده

گزارش؛

این مطلب ۴ بار خوانده شده

برنامه چهارمین روز از هفته بسیج در استان کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، برنامه های هفته بسیج روز دوشنبه ۲/۹/۹۴ مصادف با ۱۱صفر  وبا عنوان بسیج ، خودباوری و جهاد علمی نام گذاری شده است و برنامه ها این روز به شرح زیر است: یادواره شهداء کرمانشاه – صحنه شهری – کنگاور؛ دیدار با خانواده شهداء کرمانشاه – ثلاث؛ ختم صلوات و تقدیر از بسیجی نمونه کرمانشاه؛ نشست بصیرتی کرمانشاه - اسلام آباد - دالاهو – سنقر شهری– جوانرود؛نشست هیئت منتظران موعود قصرشیرین – کنگاور؛ محفل انس با قرآن گیلانغرب شهری؛ مسابقه مقاله نویسی و معرفی بسیجیان نمونه هرسین؛ مسابقه پیامکی سنقر شهری؛ پیاده روی سنقر روستایی؛ ارسال پیامک روانسر.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

گزارش؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛یکشنبه مصادف با ۱۰ صفر  و سومین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج ، خودکفایی و اقتصاد مقاومتی  نام گذاری شده است و برنامه ها این روز به شرح زیر است:

این مطلب ۲ بار خوانده شده

گزارش؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛برنامه های دومین  روز هفته بسیج شنبه ۳۰/۸/۹۴ با عنوان بسیج بصیرت و استکبارستیزی نامگذاری شده است.

صفحات